SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT-elexyzf

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 72065

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Cielu7
No byle Cie nie zajechal młody jestes :D


Jak będzie stary to tym bardziej sie nie będzie nadawał do katowania więc dobrze, że teraz się za niego wziął
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 383 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9505
Doris.K
Ale wielgachne ! Dawasz przepis a nie samo zdjęcie ;)
5 dni treningowych ? Szalony ;)


Przepis hmm,no dobra :D

NALEŚNIKI SKŁADNIKI:4 jajka,WPC 12g

1. Białko jajka oddzielamy od żółtka.

2. Do białka jajka dodajemy szczyptę soli i ubijamy na sztywno.

3. Do żółtka dodajemy 12g odżywki białkowej, słodzik

4. Przelewamy ubite białko do żółtka(nie na odwrót!) i delikatnie łączymy mieszając.

5. Wylewamy masę na patelnię i przykrywamy pokrywką. Smażymy na bardzo wolnym ogniu z obu stron.

6.W czasie smażenia robimy sobie farsz :D Ja dałem 258 gram twarogu,truskawki i wszystko złączyłem ze sobą.Potem dodałem 5g czekolady startej 90% by wyszły takie wiórki :D No i jeszcze nie ma tego na zdjęciu,ale posmarowałem masłem orzechowym ;)

Dnatural-No nie powiem,nie jest łatwo :D

Cielu-Ja jestem nie do zajechania!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
Da radę :D ! Tym bardziej, że zaraz koniec redu i #projekt #masa rusza :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 383 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9505
Dziś DNT
Gardło nadal trochę dokucza Kiedy to wreszcie przejdzie... Zrobiłem za to cardio w temperaturze 35 stopni biegu w terenie,tak to wyszło



Dieta
czysto,makro utrzymane Nie zamierzam nic podjeść :D Wpadło więcej białka,i węgli zamiast tłuszczy,miałem ochotę na lody truskawkowe (jogurt naturalny+mrożone truskawki) Nie wliczyłem dziś ketchupu,nie chciało mi się




Zmieniony przez - elexyzf w dniu 2015-07-03 18:04:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 263 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1912
mniam chyba jutro zrobie takie nalesniki, ale mi narobiles smaka ;[
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
sprobuje nalesnikow. choc ja to raczej z weglami jakimis musze miec.ale na kolacje najwyzej wpadna;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 383 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9505
Oby wam posmakowały naleśniczki xD

A tymczasem... Koniec redukcji,od poniedziałku reverse dajet Tak zadecydowałem i tak będzie :D

Jutro dodam dokładne wymiary przed/po,i fote przed a na dziś się tylko zadowolicie fotami "po" :D Redukcja wyszła jak wyszła ;] Jestem zadowolony w sumie,plecy się odsłoniły,barki,łapy,brzuch nie docięty,ale i też tyle masy na nim nie ma,ale mam jeszcze czas na to,dowalę mięcha i na następnej redukcji już będzie konkretnie


























Zmieniony przez - elexyzf w dniu 2015-07-04 22:54:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 326 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6123
Teraz masa i będzie gitara :D i tak ładnie wyciąłeś. Ja już bym tak chciał dodawać kcal... Nawet nie chodzi o to że mało jedzenia. Nie przeszkadza mi to, ale chciałbym już widzieć jak się buduje mase :D

Dziennik treningowy - michalwezyk jako Men's Physique Academy!
(http://www.sfd.pl/[BLOG]_michalwezyk_jako_Men_s_Physique_Academy!-t1107326.html#post1)

Facebook Men's Physique Academy!
(https://web.facebook.com/mensphysiqueacademy/?fref=ts) 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 383 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9505
michalwezyk
Teraz masa i będzie gitara :D i tak ładnie wyciąłeś. Ja już bym tak chciał dodawać kcal... Nawet nie chodzi o to że mało jedzenia. Nie przeszkadza mi to, ale chciałbym już widzieć jak się buduje mase :D


Trzeba dowalić masy bo jest sucho to na pewno xD Ja też tego nie doznałem wcześniej,wreszcie poznam to uczucie,trzymam kciuki za Ciebie by Ci wyszła redukcja zgodnie z planem! :D

A teraz ta lepsza część dnia,na koniec redukcji w nagrodę wpadło,oczywiście zjadłem swoje makro+potem clean cheat
Makro na dziś
1168G WW
370G B
60G T

Pozdro xD A to co wleciało na cheata XD + żarcie normalne :D
1.200g ryzu
2.150g makaronu
3.250g platkow owsianych
4.mleko 250ml 0,5%
5.jogurt jogobella light 400g
6.Lody algida pol paczki
7.Masa krowkowa 100g
8.Chleb razowy 150g
9.Ketchup 100g
10.Platki ala cheerios + jakies mieszane 70g
11.Jogurt naturalny 0% 300g
12.Truskawki 200g
13.Mc flurry twix MC donald
14.Twarog 150g
15.Owsiane blyskawiczne 30g

Jestem niesamowity xD Tyle błonnika,nabiło fajnie,nie czuję się jakiś strasznie pełny,aż dziwne,marzyłem o ryżu,owsiance i makaronie :D Te żarcie w/w zjadłem w około 5-6h xD


No i oczywiście dziś DT
Nie chce mi się opisywać treningu,ale dobrze było,klata ładnie spompowana :D + interwały,również wykonane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 326 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6123
Ja tam jestem już tyle czasu na redukcji (tylko 2 miesiące pod okiem Piotrka) i nie jestem głodny. Wręcz przeciwnie. Przed chwilą w siebie serek wiejski wciskałem, bo bym miał za mało kcal i białka xd A redukcja powoli idzie, jeszcze duuuuuużo do wycinania xd

Dziennik treningowy - michalwezyk jako Men's Physique Academy!
(http://www.sfd.pl/[BLOG]_michalwezyk_jako_Men_s_Physique_Academy!-t1107326.html#post1)

Facebook Men's Physique Academy!
(https://web.facebook.com/mensphysiqueacademy/?fref=ts) 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil R - przygotowania do zawodów Mistrzostw Śląska oraz Polski

Następny temat

Łukasz Mizera - droga do mp 2016

WHEY premium