SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT-elexyzf

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 72088

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 383 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9505
lauraa96
Da Twojego dobra lepiej nie kupuj tych lodów a co do żył, sie nimi pochwal a nie tylko pisanie!


Na koniec redukcji się pochwalę ile zeszło :D I wtedy powinny być żyły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
Te ciasteczkowe obrzydlistwoo fest :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 383 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9505
Cielu7
Te ciasteczkowe obrzydlistwoo fest :p

A też je kupiłem,kurde xD Jakbym wiedział wcześniej :D Zobaczymy może mi posmakuję,kupiłem wszystkie smaki

Dziś DT
Przysiad ze sztangą 1x10 80kg 3x10 85kg
Suwnica jednonóż 3x12 60kg
Prostowanie nóg siedząc 2x15 175
Martwy na prostych nogach 4x12 70kg
Uginanie nóg leżąc 3x15
Wspięcia na palce na maszynie 3x12
Wspięcia na palce siedząc 3x18 50kg
+ cardio 30 min

Coś ostatnio brak chęci na treningi,oby przeszedł ten okres,podjadać,nie podjadam.Tyle dobrze,że ciężary nadal bardzo dobre są,i jeszcze jako tako je utrzymuję.Forma w jakimś stopniu tam się ciągle poprawia,tyle dobrze

Dieta
335 WW
198 B
60 T

Trochę z białkiem dzisiaj nie wyrobiłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Jak dobrze ze mnie obecnie do tych lidlowych cudenstw nie ciagnie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 263 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1912
cardio po nogach...wspolczuje :P sporo masz tych węgli jak na redukcje, ja na takiej ilości będę masowal ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 383 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9505
Doris.K
Jak dobrze ze mnie obecnie do tych lidlowych cudenstw nie ciagnie ;)


Mnie w sumie też,ale sobie leżą w zamrażalniku,na kiedyś tam będą,czemu by nie spróbować :D

Ciasteczkowy--za to duży wysiłek mam :D 5x trening siłowy,4x interwały,3x cardio :D to trochę jednak jest ;P No i na siłowych się nie opieprzam


Zmieniony przez - elexyzf w dniu 2015-06-25 19:05:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
elexyzf
Doris.K
Jak dobrze ze mnie obecnie do tych lidlowych cudenstw nie ciagnie ;)


Mnie w sumie też,ale sobie leżą w zamrażalniku,na kiedyś tam będą,czemu by nie spróbować :D



Zmieniony przez - elexyzf w dniu 2015-06-25 19:05:51


Ja tam rok temu zrobiłam. Kupiłam 2 duuuże opakowania lodów z Lidla podczas jakiegoś włoskiego tygodnia. Byłam na redukcji ALE stwierdziłam, że po ZJEM. I co? Po roku wyrzuciłam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 263 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1912
to faktycznie wydatek energetyczny calkiem spory, jak sobie dajesz rade na minusie kalorycznym z taka aktywnoscia? bo ja z tego co pamietam to na vlcd momentami nawet chodzic nie mialem ochoty ;d ale vlcd to chyba troche inna bajka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 383 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9505
Doris-Na szczęście tyle redukcji mi nie zostało,haha! :D Mi już mama trochę ich wyjadła :(


Ciasteczkowy-jest okej :D wiadomo trochę już zmęczony lekko tą redukcją jestem,ale myślałem,że będzie o wiele gorzej także nic tylko ciąć dalej

Dziś DNT
Dziś bez treningu,muszę się zregenerować,czuję się zajechany po wczorajszych nogach.Wpadło 200g lodów z lidla :D Ciasteczkowe i orzechowe według mnie najlepsze Oczywiście wszystko wliczone w makro

Dieta
334 WW
231 B
61 T

No i białko dzisiaj wreszcie w górę :D






Zmieniony przez - elexyzf w dniu 2015-06-26 16:05:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Ty na mamę nie zwalaj tylko przyznaj się, że te 200 g wczorajsze ważyło nieco więcej :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil R - przygotowania do zawodów Mistrzostw Śląska oraz Polski

Następny temat

Łukasz Mizera - droga do mp 2016

WHEY premium