SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Blog / Pereziusz / Redukcja / podsumowanie str.23 ,54

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 61241

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
Ja Cie pociesze ze mam wiecej niz Ty na 100 i 1000

ale w piłke nozną trudno mnie zabiegac...nie wiem czemu tak..moze dlatego ze w piłce czasami sie stanie

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
Nie Hells nie uwierze :D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
seryjnie mam gorsze niz Ty

ja aby biegam w wakacje za piłką wieczorami

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
kiedyś to się w gałczanke grało cała parafia wychodziła i meczyk pykamy, teraz nikomu się nie chce boisko zarosło i dupa blada :D, prawie zawsze stałem na bramce :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
ja tez jak byłem mały to na bramce...teraz zawalam po całej długosci lub na obronie stoje

kóniec spamu jedziesz dalej zią

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 172 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1321
No czasy mogłyby być lepsze. Zrób test na 60m jeszcze, to będę mógł się porównać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
nie jest wyznaczony tam dystans na 60m, ale kiedys z ciekawosci pewnie sprawdze ;] jutro zdejmuje z trojboju maxy i dalej poniedziałek wyniki matury notariusz, do rzeszowa papiery złożyć na 2 kierunki a od przemyśla na jeden jeszcze awaryjny, jak mnie na ratownictwo nie przyjmą to z lekka się załamie ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 172 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1321
Uszy do góry, będzie dobrze :) A ja sobie z ciekawości zmierzę czas na 100 i 1000 w niedzielę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
Pereziusz a ta setka to lotna byla ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1474 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40987
Siemka.Dawno mnie tu nie było,zaglądałem,ale tak tylko poglądowo,fajne buciki do biegania,1000m 3,52 coprawda lepsze to niż 4,20 ale nie będe ukrywał jest do du.py ;)-co???8-0,jest dobrze Perez,ja bym sie cieszył,poprawiłeś czas o 28 sek. i się nie cieszysz...moim zdaniem zrobiłeś kawał dobrej roboty,czasik na 100 trochę słaby,ale będzie dobrze,facik leci,jest ok.

http://www.domore.pl/beta/view/strony/okazje/121820
Jeśli ktoś pomoże będę ogromnie wdzięczny!!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

trening

Następny temat

FBW-dodajcie jak możecie

WHEY premium