SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Blog / Pereziusz / Redukcja / podsumowanie str.23 ,54

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 61231

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
oj do Wuchty to brakuje mi jeszcze jak stąd do nieba ;] maxy pod koniec czerwca ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Helssing - zawsze powtarzam, że moje ciężary to raczej przysłowiowy pikuś. Era ciskani amaxów już dawno za mną, teraz to tylko w pierwszym ćwiczeniu idę na maxa a w pozostałych to tylko pompka i zabawa. Co z tego , że moge ciskać 60kg sztangielkami a będą to farfocle , wolę 40-45kg i ładnie napinać cyce. Jeśli ktoś robi ciężarami takimi jak ja to zazwyczaj albo robi dociskania albo pseudo wyciskanie. Dlatego zawsze proszę o filmiki wówczas i można ocenić technikę wykonywanego ćwiczenia. Na filmikach moich jak zauważyliście nie wyginam się i za wszelką cenę próbuję jak najwięcej. W każdej jest zapas ale jak mam ochotę to jadę na większym ciężarze a jeśli nie to typowa zabawa.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
•PODSUMOWANIE•DZIEŃ•DZIEWIĘTNASTY•
To tak dzisiaj HIIT, 12 interwałów wykonane ;] nie było muszek więc git ;]

Dieta
Przedtreningowy 40g białka 40g owsianych
Potreningowy 40g białka 50g kaszy gryczanej
III posiłek omlet 7 białek 2 żółtka 40g owsianych warzywa
IV posiłek 200g łososia 50g kaszy gryczanej warzywa
kolacja 150g łososia warzywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
nie było muszek więc git ;] haha dobre

Dieta jak zwykle full zestaw

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122


ale zaraz sobie przepysznego omlecika zjem ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
z czym on jest??

wygląda jak maliny

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122


z ketchupem :D:D muszę się ogarnąć i zrobić coś, może wieczorem o tym napisze ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122


dzisiejszy zakup już podest pod gruszke zrobiłem teraz tylko jutro trzeba powiercić pare otworów i dopasować do garażu trochę roboty będize ale mam nadzieję że się uda ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 585 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3653
prownalem fotki z poczatku i z teraz i widac ogromna roznice.

widac, ze nie opier***** sie na trningach. Co do hitta to polecam wykonywanie go na rowerze, jest duzo przyjemniej ;) ale czy skuteczniej ? tego niewiem

fajne fotki te z 2 stron wczesniej ;) widac ze ogladales mecz w dobrym towarzystwie

Oby tak dalej... wiem ze wiesz o tym, ale...

trzymaj sie DIETY a daleko zajedziesz ;)

^ Faceci rodzą się piekni, kobiety muszą się malować ;d ^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
wole palnąć raz a porządnie i to uczucie po HIICIe że patrze niby ide prosto a jednak zataczam się jak pijak :D:D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

trening

Następny temat

FBW-dodajcie jak możecie

WHEY premium