SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Blog / Pereziusz / Redukcja / podsumowanie str.23 ,54

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 61032

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
Perez mów
Ja Ci powiem ze mam 18 sek z tego roku

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
powiedziałem słowo raz i je dotrzymam ! koniec czerwca panowie ;] narazie walcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24415
Mów zią, to ja się pochwalę moim wynikiem z ubiegłego sezonu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1474 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40987
Siemka Perez.Ładne zdjęcie ze str.33,widać,że ładnie fat z Ciebie schodzi,poprawa jest na duży plus,sylwetka zamienia się powoli na kulturystyczną. ważna jest kondycja którą chce wyrobić na siłowni jestem tylko z racji redukcji co będzie potem nie wiem :/ narazie chce być szybszy, mieć mocniejszy cios...co Ty wogóle piszesz???kondycja na siłowni???chyba Ci się coś pomyliło,kondycji na siłowni nie poprawisz.Z tego co czytam codziennie to widzę,że chcesz poprawić czas na 100 i 1000m,a jedno do drugiego ma się nie za ciekawie,ja bym radził zabrać sie za jeden dystans a konkretnie,popatrz sobie na sprinterów jakie oni mają sylwetki,więcej czasu poświęcają na siłownię niż samo bieganie,na przysiad biorą takie ciężary,że to przesada,podobne do kulturystów,ich bieg jest beztlenowy,mają wygenerować maxymalną energie ale tylko przez ten krótki czas,mają dużą siłę w nogach,ale braknie im wytrzymałości i tutaj się zgadzam,że siłownia w bieganiu pomaga,a teraz sobie popatrz na biegaczy którzy biegają na 1000m,odwrotność sprinterów,nie można poprawić tych 2 czasów jednocześnie,więc się zastanów co chcesz poprawić???Ja bym się bardziej skupił na tym 1000m,bo biegasz interwały,jeszcze brakuje Ci tylko siły biegowej,a to ważna rzecz.Nie martw się tym,że czasy się nie polepszają,na to potrzeba czasu,a ty dopiero nie dawno zacząłeś,więc spokojnie do celu.pozdro

http://www.domore.pl/beta/view/strony/okazje/121820
Jeśli ktoś pomoże będę ogromnie wdzięczny!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
ważna jest kondycja którą chce wyrobić, na siłowni jestem tylko z racji redukcji co będzie potem nie wiem

sorki żle zrozumiałeś :D tam po wyrobić ma być przecinek i zdanie leci dalej od na siłowni czyli od nowa a To już zupełnie zmienia sens tych dwóch zdań sorki za me niedopatrzenie, siła biegowa czyli jaka ? siła miesnia czworogłowego czy dwógłowego uda czy ja bładze i jeszcze o coś innego chodzi :D ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1474 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40987
Aha no to przepraszam,zwracam honor,co to jest siła biegowa? to wszelkiego rodzaju skipy(A,B,C,D,N),wieloskoki,podbiegi pod górkę na stosunkowo krótkim dystansie.

http://www.domore.pl/beta/view/strony/okazje/121820
Jeśli ktoś pomoże będę ogromnie wdzięczny!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
•PODSUMOWANIE•DZIEŃ•DZIESIĄTY•

Dzisiaj HIIT byłem ciekaw jak pójdzie utrzymanie 11 interwałów czy będzie męka czy jakoś pójdzie ale ku memu zdziwieniu nawet verve w nogach czułem i z treningu jestem zadowolony ;] Jeszcze w wtorek tyle samo interwałów a w piątek dokładam kolejnego ;] jak dobrze idzie trzeba iść za ciosem, stagnacja = twój wróg !

Dieta
Przedtreningowy 40g białka 2 białka jaj 50g owsianych
Potreningowy 40g białka 2 białka jaj 70g ryżu białego
III posiłek 200g makreli 60g brązowego + warzywa
IV posiłek 200g kury 50g brązowego +warzywa
kolacja 140g kury

Jeszcze dzisiaj będę kładł płytki w łazience ale to popołudniu a jutro po dwóch treningach jade na wieś i tyki wbijać pod fasole, troche pracowity tydzień ale taki byc powinien ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Widzę , że dietka już ładnie dopracowana także teraz może byc jeszcze lepiej.

Co do tej historyjki o biegaczach - fajna teoria tylko to jest porównanie dwóch różnych światów (mam nadzieję, że wiesz o czym piszę)...

Jutro dokładniej wszystko poczytam i nadrobię zaległości.

Tak trzymaj.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
jak warzyw przed nie i po nie to wogule w porze okolotreningowej wywalilem warzywa na reszte posilków niech beje ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
http://pl.


panowie mecz za tydzień ponad ;]
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

trening

Następny temat

FBW-dodajcie jak możecie

WHEY premium