SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Blog / Pereziusz / Redukcja / podsumowanie str.23 ,54

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 61041

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
to sie mocno trzymają

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
czasem trzeba ;) coś cisza nikt ostatnio się nie udziela więc trzeba wykombinować coś by dziennik był ciekawszy ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1474 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40987
Pereziusz to,że nikt się nie udziela to nie znaczy,że nie zagląda,ja np. jestem codziennie na twoim dzienniku tylko nic nie pisze ale sledzę cały czas.pozdro

http://www.domore.pl/beta/view/strony/okazje/121820
Jeśli ktoś pomoże będę ogromnie wdzięczny!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
aha taki motyw :D oki dzięki że zaglądacie :D

Klatka zrobiona zaraz lece na SW i potem podsumowanie zarzuce

Zmieniony przez - Pereziusz w dniu 2008-04-12 13:08:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
•PODSUMOWANIE•DZIEŃ•PIĘTNASTY•

Wkońcu za mną ciężki tydzień :P Nie było łatwo ale super padnięty żebym z ziemi nie mógł wstać też nie jestem :D Rano pracowałem ponad 1,5 h ulotki, potem musiałem szukać czegoś na mieście wróciłem do domu chciałem trening zacząć no ale była zamówiona wersalka i musiałem pomóc przestawiać ;] zawsze wszystkiego się dowiaduje na końcu :) Już po posiłku przedtreningowym a tu jeszcze kumplowi trza pomóc wnieść do chaty kilkanaście tysięcy ulotek :D to w 10 min. żeśmy się uwinęli wracam do chaty mocna kawa i jedziemy ;] 120 pompek nawet gładko weszło ;] potem zabawa z hantlami ;] i na SW, straciłem 10 min by jedną fotke zrobić z samowyzwalacza :/ zły jestem, no ale w ogólnym rozrachunku wszystko dobrze wypadło ;]

Dieta
Rano: 150g kuraka z brązowym ryżem z warzywami
II posiłek 200g makreli na razowym
Przedtreningowy: kasza gryczana z warzywami i 10 białek jaj do tego 3 żółtka i omleta sobie zrobiłem ;]
Potreningowy: gryczana warzywa i ten sam omlet co wyżej ;]
Wieczór pewnie rybusia ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122


zdjęcie z treningu high-kick ;] 10 min treningu poszło się paść :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1474 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40987
Fajna fotka Ci wyszła

http://www.domore.pl/beta/view/strony/okazje/121820
Jeśli ktoś pomoże będę ogromnie wdzięczny!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122


HIITOWA trasa ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
•PODSUMOWANIE•DZIEŃ•SZESNASTY•

Aj trening dzisiaj wszedł elegancko ;] szczególnie Szersze elegancko czuje jak rosną ;] nie no przesadzam ale jak już mówiłem wcześniej mam pier.dolca na ich punkcie ;] HIIT cięzko jeszcze w środe interwała dokładam ;] ale dam rade ;]

Dieta postanowiłem mniej więcej tą samą co wczoraj i sobote, coś zapasował mi ten staff ;]

Rano: 200g kuraka z brązowym ryżem z warzywami
II posiłek 200g makreli na razowym
Przedtreningowy: kasza gryczana z warzywami i omlet 10 białek i 3 zóltka o.O
Potreningowy: gryczana warzywa i omlet
wieczór 200 g makrela :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1965
kilka moich przemyśleń:

1. ci.pa z angielskiego jesteś, za naukę się weź ja miałem 98% z podstawowej :D
2. widzę że z dietą Cię przycisnęli haha :P
3. Czuwaj czy Polonia? :D

http://www.sfd.pl/R86_-_BLOG/SYLWETKA-t396397.html - moje postępy :) [HST]

'you can only get smarter playing a smarter opponent'

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

trening

Następny temat

FBW-dodajcie jak możecie

WHEY premium