SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Blog / Pereziusz / Redukcja / podsumowanie str.23 ,54

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 61188

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1789 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27290
Witka
Wymiary spadaja wiec jest ze***....
A co do maturki to wynik nie najgorszy, ogólnie bardzo słabo poszła matura w tym roku.Ważne ze do przodu,zawsze jest tez 2 nabor:D
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
nie raczej z drugiego naboru korzystał nie bede chciałbym sprawe w pierwszym załatwić :P tylko na tym ur nie piszą kiedy wyniki rekrutacji pewnie gdzieś zaraz po złożeniu papierów, jak to nie wypali to do 30 lipca jest w przemyskiej uczelni nabór, a jak nie to do woja albo na księdza :D:D:D ale tak na poważnie zależy mi na tym by na UR się dostać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1789 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27290
Bedzie dobrze tylko złoz sobie papiery na jakims zapasowym kierunku na wszelki wypadek. Życze Ci abys był najwiekszy na swoim wydziale:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
lotna - z nabiegu ))))))
ehhe chudzszy niz ja juz jestes
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
ta ;] nie no trasa prosta 2 LO w przemyślu ma bierznie i tam poszedłem czasy obczaić ;] na ten 3 zapasowy kierunek chcialbym zlozyc papiery jakby tamte dwa niewypaliły, ale własnie nie wiem kiedy tam jest ogłoszenie wyników, i taki kibel się robi :/ , powoli mnie to przerasta, jeszcze po 2 treningach dzisiaj padnięty dosłownie jakbym wyłapał 5 sytych middle-kicków na klatę w zabójczym tempie :/

dzisiaj treningu nie było, cały dzień zawalony bieganie po notariuszach lekarzach fotografach, jutro jade do rzeszowa tez przewalony dzien skladac papiery a i tak chyba bede musiał jeszcze raz jechac bo tam na rekrutacji daja specjalne skierowanie i bede znowu musial do lekarzy latac :/

Zmieniony przez - Pereziusz w dniu 2008-07-01 21:00:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
•PODSUMOWANIE•DZIEŃ•TRZYDZIESTY-SZÓSTY•

Dzisiaj HIIT interwały zrobiłem przedchwilą a do południa był Rzeszów i składanie papierów, na histe wzięli mi papiery, a na ratownictwo to wysłali na badania jutro idę się rejestrować i mam nadzieję że już będą mnie badać :P, mam nadzieje że z terminami zdążę bo do 11 lipca papiery mam złożyć... Jutro zdejme mocz i kał z rana na wszelki wypadek jakby potrzebowali, żeby mieli odrazu, troche roboty jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
Tylko mety nie bierz bo powiedza ze koksów nie chcą

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
no dziwnie na mnie patrzyli, nie wiem czemu :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
•PODSUMOWANIE•DZIEŃ•TRZYDZIESTY-SIÓDMY•

dzisiaj byłem badania zrobić i zaliczone jutro tylko wyniki z krwi ekg juz mam więc moze być jutro orzeczenie ;] i byłoby git ;],

Dzisiaj Siłka
PLECY
MC 11x90 9x100 8x110 12x90 Był problem z uchwytem :/ nie wytrzymuje coś :/
drążek 6-6-6-5
wiosłowanie hantlą w opadzie 12x22 10x24 8x26 12x22
TRICEPS
pompki na poręczach 10-9-9
wyciskanie francuskie sztangielki 12x24 10x24 8x26
maszyna 12-10-8

Dieta
Dzisiaj śniadanie nieco póżniej bo na czczo byłem,
Sniadanie omlet warzywa
Przedtreningowy 40g białka 40g owsianych
Potreningowy cyc 150g 50g białego
IV Posiłek mintaj + brązowy + warzywa
Kolacja 120g cyca warzywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
.PODSUMOWANIE.DZIEŃ.TRZYDZIESTY-ÓSMY.

WYGRAĆ Z CZASEM...

Dzisiaj poszedłem po orzeczenie, długie wyczekiwania i pani doktór pisze że może dziad studiować na ratownictwie medycznym przeciwskazań nie widzę ;], czekałem na to oświadczenie od 6 do 9 ale wkońcu dostałem...
Wracam do domu szama i zjazd na busa lub pks byle co byle szybko do Rzeszowa ;] Noi jest 10:10 Bus do Rzeszowa, myślałem że będzie pewnie jechał 1,5 h jak zwykle 1 h jedzie się autem, no max. 2h nie ma hooja ze więcej ;],
No a tu nagle wał przed jarosławiem wypadek pół godziny w plecy
Przed Krasnem wypadek next pół godziny w plecy
Punkt rekrutacyjny jest od 10 do 13 a na wysiadam na koło dworca pks o 12,45 :/ miałem ze sobą małą mapke narysowaną na kartce z zumi.pl chciałbym podziękować dziadom w tym miejscu

oblukałem gdzie jestem wyszedłem na rondo dwowskiego i ul. piłsudskiego lookam gdzie mam iść patrze tam za rondem w 2 strony jest piłsudskiego myślę gdzie iśc patrze zaraz tam most ale za blisko by było więc decyzja idę w drugą stronę, grunt by przejść przez wisłok, patrzę 12, 50 myśle sobie o f*** :/
I strzała przez Piłsudkiego światło czerwone kij w to nie ma na to czasu, biegne patrze po bokach jakie ulice są, troche ciężko sie biegło bo w dzinsach i z plecakiem ale nie było tak źle mogłem ciąć nieżle przez długi okres czasu :D Patrze szukam ulice w ręku zgięta mapka lookam jeszcze raz ma być na prawo skręt w rejtana jest most i wisłok to juz gra ale zegarek gonił nieubłaganie 12,55
Patrze na prawo Rejtana gaz po czerwonym trochę ludziom ciśnienie podniosłem :D
No i biegne Rejtana szukam po prawej stronie patrze jest Uniwerek widać ale patrze na zegarek o f*** 12,58 szukam po prawej stronie gdzie był ten budynek od medycyny patrze jest przychodnia ale budynku nie ma idę dalej no jest i strzała przez główne wejście i na lewo patrze na zegarek 13,03 no pięknie sobie myślę :/ dobiegam do drzwi uszczęśliwiony patrze 2 osoby stoją pytam czy do rekrutacji, a one tak ale Pani powiedziała że my jesteśmy ostatni i więcej nie biorą, a ja sobie myśle no pięknie :/ ale kij czekam może mnie jeszcze przyjmie, dziewczyna się hiha z całej mej twarzy pot lecial ale zdyszany nic nie byłem. No i moja kolej przyjęła mnie Pani jeszcze :D dokumenty są pokolei orzeczenie lekarskie itp. No i git i wychodzę zadowolony, że na ostatni gwizdek sie udało, no gdyby sie nie udało płaczu nie byłoby bo przyjmują do 11 lipca dokumenty no ale 30 zeta poszłoby znowu ;],

więc 2 kierunki na UR mam załatwione jakby mnie tu nie przyjęli na ratownictwo to jeszcze w jaroslawiu mozna zrobic licencjat z pielęgniarstwa dziedziny pokrewne ;] słyszałem, napewno lepszy ten licencjat niż 2-letnia w przemyślu :P ale to bede potem gdybał narazie ważne że komplet dokumentów im dałem na 2 kierunki i czekam na werdykt ;] z histy 18 lipca a z ratownictwa 25 lipcaale to nie jest pewna trzeba bedzie jeszcze zadzwonić spytać co jak gdzie

W sumie w Przemyślu wylądowałem ok 17 i HIITA zdążyłem zaliczyć z proggresią z 11 na 12 ;]

Ciężki dzień ciężki ale jutro lżejszy nie będzie ;]


Zmieniony przez - Pereziusz w dniu 2008-07-04 21:00:22
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

trening

Następny temat

FBW-dodajcie jak możecie

WHEY premium