SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BLOG: Rafał_B: ''''Idź więc i bądź lepszy...'''' podsumowanie str. 78

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 93409

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531



Activlab dba o swoich pupilków

*******************************************************************************

Kilka słów o wczorajszych suplach/posiłkach(c.d):

Wczoraj zaraz po przyjeździe do domu zabrałem się za trening, dlatego tortilla(link do przepisu na poprzedniej stronie - ta się różni tylko tym, że jest dodatkowo sałata jeszcze) była posiłkiem potreningowym(wciągnąłem takie dwie i byłem pełny):




Przed treningiem - beta-alanina:




Przed i po treningu - bcaa xtra:



...takie dwie łyżeczki do herbaty wsypałem do kubka z ciepłą wodą(nie wiem czy nie za dużo - przydałaby się miarka w środku):



...i po rozpuszczeniu:



W ten sposób się niewygodnie miesza - proszek sie unosi na wodzie i robia się delikatne grudki. Następnym razem szejker sobie na bank z tym poradzi dwoma potrząśnięciami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1431 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21309
szejker sobie nie poradzi ;)
biale grudki beda zawsze...to jakis aminokwac ktory sie nie rozpuszcza za latwo, jak chceswz bez grudek musisz poczekac z 10-15 minut :)
zainspirowales mnie, tez dzis szamie tortille :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
I ja!

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
no w kubku slabozteo typu suplami

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
za tortille sog jak nic !

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 789 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8038
Jaa ładnie mi zrobiłeś teraz smaka tą tortillą, no wieeeszz sie tak objadać ! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
a wykorzystam nikczemnie mój blog

https://www.sfd.pl/Ankieta-t552469.html

Merytorycznie napiszę jutro, ok?

EDIT:

Padam na pysk po treningu i muszę ogarnąć jedzonko do pracy. Zdam relację jutro

Dobranoc.

Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2009-12-14 21:42:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
jak chcesz bez grudek musisz poczekac z 10-15 minut :)


coś w tym jest, bo ja dzisiaj też zaczęłam i piłam podczas treningu i grudek nie było,a bezpośrednio po to niestety, jak miałam kiedyś BCAA Xtra cytrynowe to 2łyżeczki proszku zjadałam i popijałam,bo tak to mi się odbijało na treningu

pomarańczowy smaczny wymieszany z 1/3 saszetki Iso Active

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531




No to jadymy z rozpiską...

NIEDZIELA - 13.12.09:

POSIŁKI/SUPLE:


I. śniadanie - owsiane na wodzie i mleku + rodzynki + orzechy archaidowe + łyżka miodu + wp 80 + arthreo-free 2 caps + 1 niebieska(vitaminy) capsuła top 10 + 4 caps beta-alaniny <-Samymi capsułami się nasyciłem, a zjedz tu jeszcze śniadanie

II. W pracy - 2 kanapki z razowego pieczywa z szynką i żółtym serem + wp 80 + arthreo-free 2 caps

Jako przekąska ok 100 g orzechów nerkowca.

III. W domu ok godz 18:30 - łazanki domowe

Ok godz 21:00 nieplanowany trening

Po treningu:
-bcaa - porcja ok 10(sypie na oko łyżeczką do herbaty)
-inne wpc

IV. 30 min przed snem - serek wiejski + szklanka maślanki + łyżka oliwy + 2 (białe) capsy minerałów top 10.

UWAGI: Niby skąpo z jedzeniem, ale nie czułem głodu i nie chciałem się zmuszać.

**********************************************************************

Nieplanowany TRENING:

Po prostu nie mogłem przejść obojętnie obok drążka do podciągania

Najpierw zrobiłem sobie jedną serię nachwytem - ok 2x powt

Miałem przestać, ale po kilku min zrobiłem kolejną podchwytem - ok 15-18 powt

...i reszta się rozkręciło samo

Następna seria za ok 2:00 min kilkanaście powtórzeń(naprawdę ni pamiętam ilości - nie liczyłem, bo nie przepuszczałem, że będę dalej coś robił).

...ok 2:00 min przerwy i pompki na zasadzie którą kiedyś opisywałem przy treningachw klubie "10-9-8-7..." itd.
Ja robiłem sam, to wykonywałem 10 powt -> w podporze liczyłem do 10(tak jakby drugi rząd miał robić) -> 9 powt -> w podporze do 9 -> itd do 1.

W sumie 10+9+8+(...)+2+1=55 pompek

Zaraz po tym poszedłem na drążek i wumeczyłem kilkanaście powtórzeń(nachwyt/podchwyt - zabijcie mnie, nie pamiętam)

Ok 2:00 min odpoczynku...

I znowu popmi na w/w zasadzie(10-9-8-7...) <-te ostatnie ledwo ledwo

Po tym od razu na drążek i ledwo kilkanaście powtórzeń(10-13 - nie więcej)

Rozciąganie: klatka piersiowa, ramiona, ręce, plecy.

Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2009-12-15 13:00:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531




Deam! i znuwu mi się skasowała prawie cała rozpiska.....
Chyba zacznę najpierw pisać w wordzie...

PONIEDZIAŁEK - 14.12.09:

POSIŁKI/SUPLE:


Wstałem dość późno i śniadanie jadłem po godz 12.

I. sniadanie(to co na fotce + athro-free 1 caps(teraz bede brał w sumie 2 caps dziennie) + vitaminy top 10:




II. ok godz 16:00 - w sumie przedtreningowy posiłek - łazanki + wp 80

Cały dzień byłem w ruchu(robiłem zakupy,gotowałem rosół itp) więc nie miałem czasu na coś bardziej sensownego.

30-45 min przed treningiem:
beta-alanina 4 caps
bcaa xtra - ok 10 g
ultra energy - 2 caps




podczas treningu popijałem hot sport (1 miarka na 700ml wody wchdzi pięknie).

po treningu:
UWAGA: beta-alanian - 2 caps
<- zacząłem suplenetację tym aminokwasem praktycznie tydz po otwarciu blogu, to moge sobie pozwolić na taki ruch.
wp 80 wymieszane z bcaa xtra(ok 10g) w 350ml wody - dobry shit nie zamula jak samo wpc a fajnie orzeźwia nawet

W domu zaraz po przyjeździe śweżo obrany i pokrojony ananas, a raczej to co zniego zostało




III. Następnie za 15 min resztka łazanek + ok 1/3 kury gotowanej w rosole + 1 marchew(w sumie nie zmęczyłem tego co jest na zdjęciu) -> z gara, a co!




IV. Przed snem kostka twarogu półtłustego + łyzka oliwy.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Częstochowski Wycisk - Zobacz Zdjęcia z Finału!!!

Następny temat

Plakaty

WHEY premium