SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BLOG: Rafał_B: ''''Idź więc i bądź lepszy...'''' podsumowanie str. 78

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 93386

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
Ultra energy - podobnie jak guarana, poza tym dodatkowo albo mam wrażenie, albo trochę podwyższa libido


tak??? a ja zaczęłam dzisiaj brać...ja już większego nie chcę


zjadłabym sobie ananasa

Zmieniony przez - vena84 w dniu 2009-12-21 21:09:37

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Świeży ananas na redukcji nie jest wcale zły Z puszki z kolei odpada zdecydowanie...

Ja też już nie chcę większego libido, bo potem niewyżyty jestem

Jutro rano wyjeżdżam do domu rodzinnego i nie biorę laptopa. Raczej nie będzie problemu, żebym poszedł do brata na drugi koniec miasta na kompa, ale w razie czego piszę, żebyście się nie martwili o mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Myslalem ze byl z puszki

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Rafal , Venie chyba nie do konca chodzilo o to z tym ananasem ;)

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Wesołych Świąt dla wszystkich - więcej info tutaj:

https://www.sfd.pl/Wesołych_Świąt!!!!!!-t554583.html

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531




Zawodny, a nie zwróciłeś uwagi na kształt ananasa? Z resztą gdzie w puszcze masz takie wielkie kawałki?

Pitt, mogę się domyślać o co jej chodzi w sumie

Tomku, dzięki i wzajemnie(wpisałem się również w/w temacie)

**********************************************************************

all corect... to trzeba by było coś napisać od siebie

POSIŁKI/SUPLE:

Po kolei...

W PONIEDZIAŁEK(21.12.09) wieczorem na noc poszło ok 250-300g serka wiejskiego + orzechy nerkowca;




Przed wyjazdem było jescze troche pakowania,więc położyłem po godz 0

************************************************************************

pobudka we WTOREK(22.12.09) o godz 4.15

I. owsiane na wodzie i mleku z rodzynkami i fistaszkami + arthreo-free 1 caps + top 10 vitaminy 1 caps + wp 80 z jednej miarki(20g - za bardzo się napchałem owsianymi i już nie mogłem dopchać)

II/III. w pociągu - 2 bułki z dużą ilością szynki(zrobiliśmy dosłownie big mac'i, żeby nie zostawiać wędliny w lodówce, bo by się popsuła przez tydz) + 1 całe jajko na twardo + ciepła czerwona herbata z termosu

IV. już w domu - Domowy drobiowy galet(z minilaną ilością "sypanej" żelatyny - w większości "klej" pochodzi z kurzych łapek) + jedno jajo + jasna buła + 1 caps minerałów top 10:




1,5-godzinna drzemka...

Jako przekąski - kawałek ryby u brata, 2 jajka i kawałek makowca i jedno ciastko korzenne

V. 2h przed treningiem orgomna domowa rolada z kluskami śląskimi i ogórkiem kiszonym + 1 caps arthreo-free + 2 caps guarany




Okołotreningowo:
-przed:
beta-alanina 4 caps
bcaa 10-15g(jedna bardzo czubata łyżeczka do herbaty)
-poczas:
iso active 1 sasz
-po:
inne wpc
bcaa 10-15g

VI. 1h po treningu/30 min przed snem - 250 serka wiejskiego + 1 caps minerałów.

Mój dzień trwał od godz 4:15 do ok 24:40 - dlatego tyle jedzenia ale fakt faktem, że szykuje się świąteczne ładowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
tak jest:D smakowitego,świątecznego ładowania:D:D


Polecam zakupić jakiś Espumisan hehe:D no i ja profilaktycznie biorę Enzymix z Activlabu :D:D Trzeba się jakoś ratować:)

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531




Elaine, muszę o tym pomyśleć

Pokażę Wam coś brzydkiego. Po przyjeździe do Lublińca poszedłem do znajomej dermatolog na konsultację, bo 4 miesiące temu miałem u niej wymrażane mięczaki(zmiana skórna) które złapałem od maty. Co się okazało, kilka z nich się "przerobiło" na brodawki i dlatego musieliśmy je wymrozić aparatem na azot. Wrzucam Wam foto najwiękzego okazu(po wymrażaniu) - pęcherz, który widzicie na zdjęciu to naturalna reakcja organizmu na ponad 100-stopniową minusową temperaturę:



Dobrze, że akurat teraz się poddałem zabiegowi, bo kilka dni maty mam z głowy.

********************************************************************

Specjalnie dla Was najpierw kilka zdjeć mojej old shool'owej siłki w piwnicy(80% treningów na siłowni robiłem tam)
Na tym zdjęciu można się doszukać dużo cikawych rzeczy




...i następne - licząc z tym co wziąłem ze sobą na studia mam podan 120 kg obciążenia(część krążków z drugiej strony ściany - nie chciało mi się prznosić ich aby wyeksponować wszystko do zdjęcia)



Jako ciekawostkę powiem, że u mnie w piwnicy ciężary się wyciska ciężej niż na sztandze olimpijskiej. Nie wiem dlaczego tak jest, ale sam osobiście zawsze wyciskałem więcej na oryginałac niż u sibie i każdy bez wyjątku kto u mnie wyciskał potwierdzła to

********************************************************************

WTOREK - TRENING (kompleks sztangowy Randego Coultura):

sztanga 6kg + krążki (2 x 6kg + 2 x 7kg) = 32kg




I 4 takie obwody(do 3 obwodu 1,5 min przerwy; pomiędzy 3 a 4 obwodem - 4 min przerwy):



Nie śmiać się z moich hawajek

Po treningu 15 min stretchingu już u mnie w pokoju

Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2009-12-23 16:11:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 789 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8038
OOOO stary ten filmik mnie zniszczył ! Ładny z Ciebie KAT !

Siłka Oldschoool ! Lecisz :)

P.S - to coś na ręce ałłłłćććć !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
ej no masakra to moje obwodówki to jest nic w porównaniu do tego


a ciekły azot ma w przybliżeniu -196 stopni

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Częstochowski Wycisk - Zobacz Zdjęcia z Finału!!!

Następny temat

Plakaty

WHEY premium