SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BLOG: Rafał_B: ''''Idź więc i bądź lepszy...'''' podsumowanie str. 78

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 93404

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531




Smoq, na początku testu robiłem ledwo 2 obwody(pod koniec choroby nie mogłem zrobić jednego całego), a teraz robię 5 obwodów. Znaczy się, że siła i wytrzymałość poszły w górę - widać to wyraźnie. Nie masz co liczyć na siłe maksymalną(statyczną), ale wytrzymałość siłowa przy sparingach jest dużo lepsza

Activlab, bardzo bym chciał, ale jest dokładnie jak Zawodny napisał. Podczas sparów nie ma kto kamerować, bo wszyscy się leją a po treningu jestem za przeproszeniem dosłownie tak wy***any, jak koń po westernie

...ALE... Postanowiłem, że mimo tego, że to już będzie prawie miesiąc po teście, to honorowo zdam relację z marcowej Ligi BJJ(filmy moich walk + opis) i tym samym postawię kropką nad i

********************************************************************

NIEDZIELA - 10.01.10:

POSIŁKI/SUPLE:


-jajecznica z 5 całych jaj, pieczywo,b-alanina 4 capsy, arthreo-free 1 caps, top 10 vitamins 1 caps(ostatnia sztuka);
-w szkole: 1 kanapka, 1 banan;
-400g jogurtu owocowego <użo cukru ma, ale w budzie nie było nic lepszego
-kupna mała pizza, na nią dorzuciłem od siebie puchę tuńczyka w kawałkach, trochę kukurydzy i trochę sera żółtego, arthreo-free 1 caps, bcaa xtra 10g <-- po przyjeździe do domu byłem głodny jak wilk, nie bijcie
-ser biały półtł. 200g, oliwa, top 10 mineral (ostatnie 2 capsy);

******************************************************************

nieplanowany TRENING:

5 serii:

-podciąganie się na drążku nachwytem/podchwytem(na zmiane) - ok 20 powt
od razu...
-pompki wąsko/szeroko(na zmiane) - ok 20 powt

Ok 1-2 min przerwy pomiędzy seriami.

UWAGI:Coś ostatnio nie mam chęci na nic... To chyba przez pogodę. Czuję, że brakuje mi serotoniny

******************************************************************

Dzwonił do mnie kurier i wiem, że paczucha już czeka w domu. Dziewczyna mi mówiła, że jakaś ciężka się wydaje, gdzie ja nic takiego nie zamawiałem aż

Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2010-01-11 13:26:20

Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2010-01-11 13:27:05

Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2010-01-11 13:27:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
Podczas sparów nie ma kto kamerować, bo wszyscy się leją


to ja przyjadę

ale musi być jakaś nagroda

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Po treningu chłopaki Cię wezmą pod prysznic, może być?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
nie nie nie zgadzam się ja jestem porządna

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1431 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21309
oni zapewne tez sa porzadni


Rafal to co powiesz na cos takiego?

Podciaganie do brody
Power Clean
Wioslowanie
High pull
Bulgarian split squat
Thrusters-przysiad+wycisk

po "kompleksach" syperseria wycisk+drazek i do domu

Rafal przez pogode to mi sie tak samo nic nie chce nawet...wiesz co

Zmieniony przez - Smoq. w dniu 2010-01-11 14:23:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Wez w marcu na zawodach cos wygraj bo ja szykuje forme na pazdziernik/listopad i wtedy juz nie dasz rady

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Vena, Smoq Ci odpowiedział

Smoku, podciąganie do brody, to to samo co high pull tylko chwyt jest inny, tak?

Hm... ogólnie ciekawie wyglada zestawik Zrób z 1,5 min przerwami i napisz ilość jaką zrobiłeś na jakim ciężarze ...i opisz wrażenia koniecznie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
Rafal, mam prosbe, moglbys mi napisac poszczegolne cwiczenia z treningu Couture'a? Ilosc obwodow i powtorzen i ile razy w tyg to robisz/powinno sie robic. Chcialbym wrocic na silke ale ciezko mi to wszystko pogodzic

juz znalazlem

https://www.sfd.pl/Kompleks_Sztangowy-t50046.html

Zmieniony przez - greku_806 w dniu 2010-01-11 15:03:44

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Łeee... to jest pakerski kompleks sztangowy sw kieruje się swoimi zasadami!

Greku, najlepiej Ci to zobrazuje filmik





W Poznaniu nie mam sztangi, więc robię na hantlach. Z tą różnicą, że nie robię "dzień dobry"(bo się po prostu nie da) i zamiast przysiadów na wykroku robie bulgarian split squat:




Masz w sumie 7 serii po 8 powt = 56 powtórzeń w jednym całym obwodzie.

Robisz 1,5 min przerwy( z zegarkiem w ręku -> ja jak już mam 1:20 min, to podchodze do hantli) i następny obwód.

Dobierasz ciężar tak, żeby zrobić 4 obwody(ja nie mogłem zmienić, to musiałem na 2 x 14 męczyć). Robisz progress do 6-7 obwodów i zwiększasz ciężar tak, żeby znowu robić 4 obwody

Ilość treningów w tyg zależy od tego ile masz treningów MT i jaka masz regenerację - indywidualna sprawa.



Zawodny, z tym, że żebyśmy się spotkali na macie, to albo Ty byś musiał konkretnie zbić, albo ja konkretnie przymasować

Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2010-01-11 15:10:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
o fajnie, dzieki, tajski mam 3xtydz, do tego 2xtydz HIIT i czasem basen

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Częstochowski Wycisk - Zobacz Zdjęcia z Finału!!!

Następny temat

Plakaty

WHEY premium