SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alexxa/Blog/MyBody-3rd

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 80327

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
No hej,
wczoraj po raz kolejny porażka...trening pleców i...coś mi 'weszło w plecy'...wrrrr...
Kupiłam plastry rozgrzewające, jest lepiej, ale jeszcze je czuję...u mnie zawsze coś musi się dziać

Żyrafko
zmniejszam oczywiście
10min - na koniec i początek
40min - 2min/2min - obciążenie1/obciążenie10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Dzięki Alexxa, now idzisz a ja niedoświadczona jechałam na tym samym oporze, nie ma się więc co dziwić, że tetno nie chciało zejść
Życzę żeby to coś wylazło z plecków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
To 'coś' wyszło
Bardziej skłaniam się ku nerwobólom aniżeli błędom technicznym podczas treningu...

nie ma się więc co dziwić, że tetno nie chciało zejść
....jak się rozpędzisz, to taka prawda że będzie schodziło wooolno Tylko zastanów się czy masz na tyle dobrą kondychę by robić efektywnego HIIT-a. Nic nie sugeruję, po prostu nie znam Ciebie na tyle

**********************************************************
Dzisiaj odrabiałam trening nr 1
Ładnie poszło...



....po ruszyłam na przejażdżkę rowerową....10min tak na odprężenie przed-weekendowe (rower stacjo of kors)
PS. Wkrótce nowy plan,
jushhh nie mogę się doczekać

DIETKA - 100%
Choć diabelnie głodna chodzę
Śniadanko




Lunchyk



**********************************************************

Zmieniony przez - Alexxa w dniu 2010-02-19 19:16:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
możesz napisać co się znajduję w misce w posiłku nr 1 ?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
Hej Ann
50g owsa + Gaspari Myofusion(truskawa)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
Witam,
u mnie kolejny dzion bez treningów
Plecki pobolewają na wysokości odc. piersiowej i lędźwiowej.
Znajomy kręgarz nie ma miejsc na dzisiaj a jutro już wylot.
Przymusowa przerwa na czas podróży, mam nadzieję że po dotarciu na miejsce będę w lepszym stanie...
W czwartek i piątek zrobiłabym aero, a potem siłeczka normalnym trybem...ale nic nie planuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 24 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
Odradzam kręgarza i innych tego typu szamanów! Nerwobóle,tudzież bóle przeciązeniowe-pauza,dobrze działa ciepło dostarczane z zewnątrz(cokolwiek by to nie było) leki przeciwzapalne i przeciwbólowe,chociaz nasza wsółczesna farmakologia obfituje w tak szeroka palete swoich produktów,ze dostaniesz te i te w jednym i na koniec masowanie(ale bez nadwyzki)ktore relaksuje,poprawia ukrwienie i rozpedza te dolegliwości.

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
Co jak co, ale kręgarze w moim miasteczko znają się na rzeczy
No nic, poczekam na rehabilitację (właśnie w Klinice rehabilitacji kręgosłupa!) lub....podłożę się jakiemuś Tajowi

na koniec masowanie(ale bez nadwyzki)ktore relaksuje,poprawia ukrwienie i rozpedza te dolegliwości
Hmmm.....to jeśli masaż nie pomoże to może ta nadwyżka by pomogła?

....czuję przyjemne ciepło...nakleiłam plaster rozgrzewający na lędźwiowy odcinek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 24 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
Cyganka,która prawde Ci powie,tez zna się na rzeczy(o ile dobrze zapłacisz) powie to co chcesz usłyszeć,tylko róznie to pózniej objawia się w rzeczywistości. Zabawy z kręgarzami kończa sie u chirurga!

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Tylko zastanów się czy masz na tyle dobrą kondychę by robić efektywnego HIIT-a. Nic nie sugeruję, po prostu nie znam Ciebie na tyle

Olu, ależ sugestię sa jak najbardziej wskazane. Postanowiłam wprowadzić treningi interwałowe, bo chcę zmieniać te moje treningi, coby sie organizm nie przyzwyczaił, ale może masz rację, że jeszcze nie czas na tak zaawansowany trening, wciąż jestem początkująca, tym bardziej, że teraz wracam po przerwie.
Dziś przykładowo zrobiłam sobie 10 min interwałków systemem 1min/1min, o wiecej niż te 5 nie było mowy, cała minuta intensywnego kręcenia jest mega wyczerpująca!! a Ty dajesz po 2 min - wow, szacuneczek Alexxa - alez masz kondycję!
Może lepiej, żebym sobie spokojnie kręciła aero

Życzę przyjemnej regenercji podczas wyjazdu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedramie - Możliwa kontuzja?

Następny temat

FBW !

WHEY premium