SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Agnieszka - NOWE CIAŁO W BUDOWIE

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45428

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
no wlasnie o tym pisalam w spamie ich konkursowym, ze to urtudnia wyszukiwanie tobie i Nightowi waznych informacji.. no coz.. kazdy ma swoje priorytety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Push na chwile obecna Ty spamujesz w dzienniku Agi. Takze zakonczmy moze te rozmowe w tym miejscu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Kinga jesli chodzi o technikę dzień dobry i invert rows cos sie poprawilo? Czuje,ze invert rows chyba kiepsko nadal...chyba jednak będę musiała dalej stopy wyciągnąć no nie wiem zerknij czy masz jakies uwagi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Ten temat ma aż tylko 10 stron, na każdej ze stron są wypiski Agi, przebijać się przez kilka stron? już bez przesady.
Aga , co do wymiarów , minął tylko tydzień a różnica już jakaś się pojawiła, także już masz powody do zadowolenia, im dalej tym lepiej i bardziej widoczny i odczuwalny bedzie progress :)


Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2016-02-09 14:19:33

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Bardzo proszę o ograniczenie wpisów nie dotyczących bezpośrednio treningu, diety, filmików. Ten temat jest założony do konkursu. Chcecie spamować - to spamujcie w dzienniku ogólnym autorki.

Kolejne wpisy nie na temat będę kasował a autorów nagradzał najpierw naganą a później banem.

Dzienniki konkursowe mają być merytoryczne i dotyczyć konkursu i realizacji planów. Dyskutujcie sobie o reszcie spraw w dziennikach swoich albo w spamach.

Dziękuję za uwagę.
3

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Ehh przerwałeś mi ..

Co do dzień dobry wydaje mi się że jest ok

co do invert rows fajnie by było, gdybyś w miare możliwości nagrywała filmiki od boku, wtedy postawa ciała będzie dobrze widoczna

a tu proszę filmik jak to powinno być wykonywane, włącz sobie i swój włącz i sprawdź co robisz źle , dojdziesz do wszystkiego :)



Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12077 Napisanych postów 160534 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234796
na moje oko Aga masz za wysoko sztange w invercie
wbrew wskazówka jakie tutaj byly, osobiscie bym opuscil sztange, bo z technicznego punktu widzenia podczas zwisu cialo bedzie mialo tendencje do uciekania w tyl przy takej wysokosci...
tym bardziej, ze zaczynasz dopiero "znajomosc" z tym cwiczeniem... zaczalbym od najnizszego poziomu jaki masz na stojakach, byleby nie szorowac tylkiem i plecami po podlozu... wtedy wypracujesz technike zachowania prostej sylwetki...
z reszta co do wysokosci widac jak na dloni na filmie gienka%)
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
w moim odczuciu jest lepiej niz na poprzednim filmiku, ale przydałoby sie nagranie od boku, nei od frontu.

Sztanga oczywiscie nie moze byc za wysoko, bo ruch będzie w nieodpowiedniej płaszczyźnie. mialam wrazenie, ze poprzednim razem nie opuszczalas sie do wyprostu rak, calość na ugiętych łokciac, przez to, ze dalas sobie dosc nisko sztange.

Tyle,ze to dziala troche jak przy wioslowaniu na TRX, maja sztange wyzej, robi sie cwiczenie pod innym katem i przez to jest latwiej. Im mam nizej sztange, bardziej pod nia wchodzimy i wtedy wykonujemy to cwiczenie prawidlowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Problem jest taki,ze nawet jak mam sztangę na najniższym pułapie to to wydaje sie za wysoko na filmiku pani nisko dość jest. Hm jednak tak jak Tomek napisał obniżę na max i nagram bardziej z boku. Tylko mam wrażenie,ze pomagam sobie nieco biodrami co Gienek tez na poprzednim filmie zauważył. No nic będę kręcić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 233 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7685
Będę podglądać :) powodzenia!
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bayo CKD

Następny temat

Nadine - NOWE CIAŁO W BUDOWIE

WHEY premium