SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]DT 2013 / dontknow

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 38712

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
24.02

trening

Najbardziej frustrujący bieg w mojej nędznej i krótkiej karierze biegacza

Distance 7.74 km
Duration 45m:40s
Avg. Speed 5:54 min/km
Max. Speed 3:55 min/km



Chlapa, chlapa, woda w butach, śnieg padający w oczy Nie zliczę ile razy zatrzymywałam się ze łzami w oczach i klnęłam na siebie, że wybiegłam tak daleko od domu. A kiedy wróciłam cała zmoknięta i zziajana, to dostałam zyebkę, że wychodzę biegać w taką pogodę

miska
Nieliczona, czysta, brak apetytu
1. jaglana, mleko, jajko, banan, borówki, wiórki kokosowe
2. oscypek
4. kurczak pieczony, ryż brązowy, sałata ze śmietaną
5. buraczki pieczone z masłem czosnkowym
6. racuchy smażone na kokosowym: wątróbka, jabłko, jajko + dodatki ; razowiec
+ warzywa: marchewka, sałata, rzodkiewki, cebula czerwona, czosnek
+ do picia: kawa ze śmietanką 36% , ziółka na trawienie, zielona herbata, melisa

Zmieniony przez - dontknow w dniu 2013-02-24 17:53:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
+10 do zaj**ystości za bieg w takich warunkach ja chciałam zrobić powerwalk ale pogoda skutecznie mnie odstraszyła, nie tyle co śnieg, a ta ciapa na chodnikach

a ziółka na trwanienie to jakie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wcale ci się nie dziwię, że cię odstraszyła tyle że ja głupia miałam w sobie za dużo chorej ambicji, żeby zawrócić w połowie drogi

ziółka od kitty (tak przynajmniej wszyscy mówią ) : mniszek, rumianek,arcydzięgiel, melisa, koper włoski i cykoria zmieszane w takich samych ilościach.

Zmieniony przez - dontknow w dniu 2013-02-24 18:34:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1100
Jesteście szalone z tym bieganiem :D Podziwiam! Ja przedwczoraj truchtałam 20 minut po pokojach i pocieszam się, że to mnie idealnie przygotuje do biegów w terenie, haha. Nie no, serio Was podziwiam. Jeszcze trochę i też wyruszę :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191506
Ważne że Ci się chce i masz samozaparcie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
agatka, albo skorzystaj ze sposobu mojego biegacza-podrywacza: biegaj na bieżni w domu, żeby nie zabrudzić sobie butów

wojo, otóż to!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Dont ja czekam aż pogoda się unormuję bo co tylko ja chcę iść biegać to pada deszcz
Muszę na tel endo zainstalować bo pobają mi się te żółwiki i zające

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
E tam deszcz Arph, w deszczu fajnie się biega, co nie Aga? Te miny ludzi których mijasz co patrzą na ciebie jak na skończonego kretyna kiedy lecisz niczym umoknięty masochista - bezcenne

Zmieniony przez - Neysha w dniu 2013-02-24 21:16:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
jak bym biegała teraz rekreacyjnie to pewnie bym i w deszczu biegała ale nie mogę teraz pozwolić sobie na choróbsko ani większe osłabienie No i moje wdzianko do bieganie jest w pełni nieprofesjonalne i przy najmniejszym deszczu jestem cała przemoknięta
Dont wybacz spam

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 595 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21261
SOG za bieg, moj dzis wygladał identycznie mimo, ze na drugim koncu kraju.
Frustracja, nędza i pełno wody.
I też miałem zawrócić, ale przecież nie odpuszuczamy

PS Gdzie foty żarcia?

PS 2 Znajomość na endo? ;P

More human than human.

Red Sox Nation

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta redukcyjna a zapotrzebowanie gramowe

Następny temat

15 latka, rzeźba brzucha i redukcja z nóg/brzucha.

WHEY premium