SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]DT 2013 / dontknow

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 38754

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 595 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21261
Problem dotyka nie tylko kobiety, facetow też. Ja tak reaguje po dyżych ilościach białka i pieczywie (nawet w niewielkich ilosciach - np 2 male buleczki) z marketów. Ostatnim posilkiem w DT mam wegle i bialko i od razu lepiej (do tego lepiej sie spi).

A w kwestii ciuchow do biegania:
http://www.tchibo.pl/#Damen

Pozdrawiam

More human than human.

Red Sox Nation

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1017 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41556
Przy takich problemach pomocna może być eliminacja lub ograniczenie spożycia niektórych źródeł FODMAP:

http://getprimal.pl/?p=823
http://potreningu.pl/artykuly/613/cierpisz-na-zespol-jelita-drazliwego-jest-sposob-by-sie-z-ta-przypadloscia-uporac

Takie podejście ma wsparcie nie tylko w anegdotach, ale również w badaniach;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ann, to może i ja sobie zrobię tego grzybka..
Lorane, dziwne, że strąki ci nie szkodzą, bo z tego co kojarzę, to właśnie większość ludzi gazuje po nich jak szaleni. Jak mama zrobi barszcz ukraiński, to w domu później wszyscy mają problemy..
lupus, nie jesz tłuszczy na noc? A one mają jakiś wpływ na trawienie- pytam pod kątem gazów i wzdęć
A na Tchibo nie lubię zamawiać, bo ja to muszę zawsze wszystko przymierzyć, obejrzeć, podotykać.. A przez internet tak nie da rady niestety, a odsyłać mi się później nie chce
LukaszK, dziękuję bardzo za odwiedziny i zainteresowanie Przejrzałam już te artykuły i jestem w trakcie opracowywania produktów zakazanych.. Zapowiada się na strasznie długą
Mam tylko dwa pytania- po jakim czasie od odstawienia tych produktów można się spodziewać poprawy i zacząć wprowadzać ewentualnie pojedyncze rzeczy, żeby sprawdzić, na co się reaguje źle? I czy z tego wrażliwego jelita można się wyleczyć?

________________________________________________

15.03

trening
1. Przysiad ze sztangą na barkach 4x 6-8
35kg / 40kg / 45kg / 48kg x 8
35kg / 40kg / 43kg / 45kg x 8
2. MCNPN 4x 6-8
30kg / 35kg / 40kg / 45kg x 8
30kg / 35kg / 40kg / 45kg x 8
3A. Wykroki 3x 10
10kg / 12,5kg / 12,5kg x 10
10kg / 10kg / 12,5kg x 10
3B. Uginanie leżąc 3x 8-10
20kg / 20kg / 25kg x 10
20kg x 10/10/10
4A. Wspięcia na palce 4x 20-25
45kg x 20
40kg x 25/25/25/25
4B Unoszenie nóg na drążku 4xmax
12 / 13 / 12 / 10
14 / 12 / 12 / 10

komentarze:
1. ładny głęboki przysiad, była moc
2. ale za to panom się podobało
3A. Umarłam 12,5kg robione na raty, naprawdę ciężko przespacerować się z takimi ciężarami bez przystanków
3B. Ostatnia seria mocno dała w kość
4B. Brak mocy


I tymże treningiem zakończyłam ten mikrocykl

miska
http://potreningu.pl/dzienniki/zywieniowy/503fda949a634cc72f041068/dontknow/dzien/2013-03-15
2527kcal, 114g (18%) białko, 99g (35%) tłuszcze, 297g (47%) węglowodany
+ jagody Goji do jaglanej
+ warzywa: kalarepa, szpinak, fasolka szparagowa zielona, marchewka, papryka czerwona, cukinia
+ do picia: kawa z mlekiem i cynamonem, zielona herbata, czerwona herbata x2, ziółka na trawienie x2, herbata owocowa, melisa

W ten weekend miski nie liczę, a od przyszłego tygodnia mam w planach pobiegać sobie trochę więcej i rozbiegać w końcu wiraże. I tym razem może uda mi się pobiec 10km bez odpadających nóg


___________________________________________
Odebrałam dzisiaj wyniki. TSH spadło ponad dwukrotnie - z 5,11 do 2 coś. Okresu dalej nie mam, ale czuję, że jestem już na dobrej drodze Jutro wizyta u kontrolna u endokrynologa


Zmieniony przez - dontknow w dniu 2013-03-15 22:11:04

Zmieniony przez - dontknow w dniu 2013-03-15 22:25:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to trzymam kciuki za wizytę
i skoro mikrocykl skończony to będą foty ??
wywal wszystko od razu, wydaje mi sie, ze poprawe bedziesz miała szybko, tak jak tam ktoś wspomniał wyżej, ja też odczułam zaraz po 3 czy 4 dniach i jak widziałaś po mojej historii z nabiałem, możesz wyłapać bardzo łatwo co szkodzi a co nie ale po jakim czasie możesz wprowadzać to już musi ktoś mądrzejszy się wypowiedzieć

zaproponowałabym wyścig na 10km, ale biegasz dużo szybciej, jaki masz rekord?

Zmieniony przez - lilith w dniu 2013-03-15 22:43:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mój rekord na 10km to 55 minut mam wielką ochotę zejść poniżej 50
fotek nie będzie, bo zmiany są raczej kosmetyczne i trudno mi je uchwycić na zdjęciach, a już tym bardziej w pozach neutralnych. Już prędzej wkleję coś na koniec masy w czerwcu

No to powyrzucam chociaż część rzeczy od poniedziałku. Razowca nie mam jak, bo już zaczyn gotowy i szkoda mi wyrzucać Na pewno nie toleruję mleka, bo w tym tygodniu jadłam 4x jaglaną na mleku i niestety problem mi się nasilił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1453 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29861
Dont, to jak to teraz z Tobą jest, bo mówiłaś że robisz przerwę po 18marca :>??

Swoją drogą poprwiasz maturę czy piszesz coś dodatkowo w tym roku?

//Będziesz czyściła żołądek i lodówęęę?
Ja Cię z tymi gazami rozumiem, ale u mnie to raczej kwestia warzyw właśnie...

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
_________________________________

W pogoni za mięśniami

Dziennik 2013:
http://www.sfd.pl/olinkaz93_ossible_is_nothing/DT2013str.44-t830206-s44.html

"Żeby do czegoś dojść, trzeba zapier****ć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 863 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42581
Zbijmy sie wszyscy po owsiance i mleku i sprzedamy gaz na zachod a swoja droga to zrezygnuj na poczatku z owsianki i cukrow prostych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1017 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41556
Eliminując pojedynczo pokarmy możesz mieć problem z określeniem, które z nich są w Twoim przypadku problematyczne.

Zazwyczaj korzystniej jest od razu wyeliminować wszystkie najbardziej podejrzane pokarmy. Czasem wyraźna poprawa objawów występuje już po kilku dniach, ale niekiedy dopiero po 3-4 tygodniach.

Pozbycie się niektórych nadwrażliwości pokarmowych jest możliwe. Zazwyczaj jednak potrzebne jest do tego „przemodelowanie” mikroflory jelitowej, co w jakimś stopniu można uzyskać m.in. poprzez tymczasową eliminację problematycznych pokarmów.

Zmieniony przez - LukaszK w dniu 2013-03-16 16:05:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
olinka, strasznie dużo pytań ostatnio zadajesz pisałam, że biorę się teraz za bieganie, bo muszę buty rozbiegać. A poza tym to muszę odpocząć, bom się styrała
Co do matury- poprawiam i startuję ponownie w rekrutacji.
damian, no na bank owsianka out- dobrze, że jaglana została, to sobie będę robić placki jaglane wiesz.. atmosfera tego spotkania byłaby niewątpliwie wyjątkowa
Lukasz, tak właśnie po przemyśleniu stwierdziłam- wywalić wszystko od razu przynajmniej na tydzień. Szkoda, że razowca upiekłam teraz- misja oczyszczania przeciągnie się chyba na przyszły tydzień. Mam już listę produktów FODMAP.
Mam nadzieję, że uda się to trochę ogarnąć. Jeszcze raz dziękuję za pomoc

___________________________________________

16.03

Całkowity DNT. Pierwszy raz od nie wiem kiedy mam mocno wyczuwalne zakwasy w nogach Zakwasy, nie zmęczone mięśnie.

miska
Czysta, nieliczona.
1. jaglana, mleko, banan, jagody goji, jajko, masło migdałowe
2. okoń pieczony z masłem czosnkowym, ziemniaki pieczone z czosnkiem
3. chilli con carne: indyk, fasolka czerwona, ryż brązowy, masło, masło klarowane
4. sałatka: indyk, suszone pomidory, śmietana 18%, ciecierzyca

+ warzywa: kalarepa, marchewka, mix sałat, papryka czerwona, cukinia, cebula
+ do picia: kawa z mlekiem i cynamonem, zielona herbata, czerwona herbata x2, ziółka na trawienie x2, melisa

Lekarka zadowolona z wyników, kazał brać Euthyrox dalej i stawić się za pół roku. Nie pozostało mi nic innego jak czekać na okres
Co najśmieszniejsze- mama przez przypadek dowiedziała się, że sama może mieć niedoczynność i musi zrobić badania A wszystko przez to, że europejskie normy TSH są niewłaściwe i nieprzemyślane

Zmieniony przez - dontknow w dniu 2013-03-16 18:53:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1017 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41556
Obniżona aktywność tarczycy może stanowić przyczynę zaburzeń mikroflory jelitowej, a w związku z czym różnych nadwrażliwości pokarmowych.

Zmieniony przez - LukaszK w dniu 2013-03-17 10:00:34
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta redukcyjna a zapotrzebowanie gramowe

Następny temat

15 latka, rzeźba brzucha i redukcja z nóg/brzucha.

WHEY premium