SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Elite Ladies] Kendra 2013

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36170

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
phi, nawet ja swoje wrzuciłam a gorzej być nie może

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dawaj dawaj, jak ja swoje wrzucę to się okaże co to znaczy zalanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191506
Będę wpadał:)
Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1861 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28814
Trzyma się Was humor trza przyznać, trenować trza, a nie - dupsko wypinać do zdjęć
wojo - pozdrawiam też i zapraszam
____________________________________

Sobota DT

Mam totalną treningokorbę. Kocham trenować

Trening:

1. MC
kg 52/60/68 (+2s rozgrz.)
rep 5/5/5
2. żuraw 5x max
rep 6/5/4/4/3
3. przysiad przedni 5x10
3x10 30kg (ostatnia na raty)
4. brzuch 3x6-8
Russian Twist 3x8 5kg
+30min marsz (średni puls 130)

Komentarz:
MC - spoko, dość lekko.
Żuraw - miałam zamienić na uginanie leżąc, ale stwierdziłam, że nie będę sobie życia ułatwiać i walczyć trzeba. Trochę za szybko opadam i za mocno odbijam się od ziemii - ale nie daję rady siłą tyłów tylko pracować, więc trochę pomagam rękami + dupa wypięta, ale taką chyba mam Dużo pracy tutaj, żeby to wyglądało dobrze.
Przysiad Przedni - robiłam z zarzutu, spoko - ładnie, głęboko ze spinanie dupska. Tetno mi wariowało - po 4serii puls 189. Ostatnia seria na raty 7+3. Skonczyłam na siedmiu, odłożyłam sztangę, ale coś we mnie wstąpiło i zanim pomyślałam zarzuciłam ponownie i siadłam te 3x.
Brzuch - za letko, chyba będę wałkować cały czas K2E, bo żałosne w moim wykonaniu jest.
aero - 60% HR to ja uzyskuję idąc jak żółw, wręcz ciężko mi się utrzymać w tym zakresie. Pilnowałam więc, żeby nie wychodzić z pierwsze strefy 60-70%HR, średnie tętno 130 i tak nie zmęczyłam się w ogóle, ot takie człapanie.


Miska:
Dorzucam 100kcal z tłuszczu, bo głodno.




Zmieniony przez - Kendra w dniu 2013-01-05 13:30:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1861 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28814
Niedziela DNT

Czuję całe ciało - plecy, klata, nuki, poślady.
Yeah

Relax dziś.

Miska:
Czuję jak się korba rozkręca - wczoraj pomimo dołożenia 100kcal ssanie ostre. Ciało jakby też zaczyna wracać w ryzy. Dopsz, bardzo dopsz.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Się cieszę również. Nie ma opyerdalania się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Kendra
Zalało mnie nieco, muszę to psychicznie ogarnąć



Już widzę oczyma wyobraźni te zwały tłuszczu wylewające się... za uszu chyba

Rozkręcaj się - oj będzie się działo

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
Kendra kupiłaś ten pulsometr?

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1861 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28814
Kupiłam Sigmę Sport Onyx Pro - zgapiłam od Neyshy. Wydawał mi się najtrozsądniejszy w kontekście funkcji - można się pobawić już. Cenowo trochę wydatek, ale mam nadzieję na lata. Póki co polecam, bo łatwy w obsłudze i bez zarzutu wszystko bryka.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta wedlug grupy krwi - pila porada

Następny temat

Dziennik Libry-Walka rozpoczęta

WHEY premium