SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Kury

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 41453

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607804
aa3
katuje moje oczy i psychike tymi wysrywami które regularnie publikuje.



A kto ci każe tu zaglądać i to czytać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 441 Napisanych postów 909 Wiek 34 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10903
Waga skacze 84-85kg w piątek kończę to zbilansowane 2200kcal i wejdę na low carb prawie że keto w okolicach 1800 na tydzień i robię przerwę od redukcji.
W pon interwały na bieżni 3x8min ostatni 12kmh

Dziś siłowy, plus tabata
2 serie 8x20s pracy na 10s odpoczynku
4 ćwiczenia na zmianę ciągle
Swing kettlem ,burpee, sprint w miejscu, medball slam

Pierwszy raz od złamania załozyłem mały worek bokserski 5kg na 3 rundy x3min
Delikatnie i puki co bez bólu
...
Napisał(a)
Usunięty przez rion10 za pkt 4 regulaminu
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 708 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10450
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62307 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777713
Kolego aa3 nie wiem czy jesteś gdzieś aktywny jeszcze w innych tematach czy tylko tutaj nie chce mi się sprawdzać. Widzę, że narzekasz na blog, autor też Cię tu raczej nie chce więc proszę się tutaj nie wypowiadać. Jak masz coś do napisania autorowi masz prywatną wiadomość jeśli czujesz taką potrzebę.
Jak się tutaj wpiszesz to po postu dostaniesz bana.

Miłego dnia pozdrawiam
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 441 Napisanych postów 909 Wiek 34 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10903
Mineły dwa tygodnie, zgubiłem kilo ale ja osobiście różnicy nie widzę, więcej nie szło zgubić :/ waga 83,7

W poniedziałek wyjeżdżam na miesiąc, jak wrócę to chyba, wracam dalej do redukowania. To w bordowych nowe szare stare








Zmieniony przez - Kury w dniu 2024-02-14 16:39:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 158 Na forum 136 dni Przeczytanych tematów 1488
ciężko powiedzieć bo zdjęcia często przekłamują i zależy też z jakiej odległości zrobi się zdjęcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 441 Napisanych postów 909 Wiek 34 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10903
Pierwszy trening na wyjeździe w lesie zamna
Podciąganie i pompki super seria później
mega seria trx wioslowanie,pompki,przysiady,
Mega seria nr2 wykroki,swingi z kettlem, wznosy ramion nad głowe z gumą wszytko po 4 obwody na koniec 5min skakanki takie trochę siłowe cardio ale robię na ile pozwalają warunki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 441 Napisanych postów 909 Wiek 34 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10903
Bieganko 5km w 30min i tabata na zaoranie 2 serie po 8 powtórzeń (kettlbell swing,bieg w miejscu,burpee,tuck jump) 20s pracy na 10s przerwy
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 65 dni Przeczytanych tematów 33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 441 Napisanych postów 909 Wiek 34 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10903
Pierwszy sparing po długiej przerwie 3x3min cieżko :D bieganie i interwały się nie przekładaja jakoś super na boks po skakanka 5x3min . Ręka nie bolała przy uderzaniu ale też specjalne mocno nie biłem po też nie spuchła także jak wrócę do domu za 3 tygodnie to zawieszam worek





Zmieniony przez - Kury w dniu 2024-02-25 19:25:19
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening FBW - ocena

Następny temat

Trening push pull legs - ocena

WHEY premium