SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Kury

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 41432

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 441 Napisanych postów 908 Wiek 34 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10898
Dziś planowany OFF treningowy, ale wskazują na niego i tak wszystkie znaki na niebie i ziemi :D
Dieta mnie dojeżdża dziś najmocniej 4 dzień. nie jestem głodny ale nie mam totalnie energii, aplikacja z pomiarem HRV mówi też żeby zrobić off

1.Twaróg 100g ze szczypiorkiem i rzodkiewką
2. Omlet z kilku jajek z warzywami
3. Orzechy nerkowca 70g
4. Zapiekanka z cukinii z mięsem mielonym, serem i sosem pomidorowym własnej roboty zamiast kechupu xD
5. Zupa meksykanska z sosu pomidorowego z obiadu, klopsiki mielone,cukinia,papryka,papryczki chalapenio,pietruszka,smietana 18,cytryna (niby zupa z resztek po obiedzie a wyszła petarda) ta zupka postawiła mnie troche na nogi :D
6.Przekąski 2 frankfurterki
7. masło orzechowe 2 łyzeczki


Zmieniony przez - Kury w dniu 3/10/2023 10:05:13 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 441 Napisanych postów 908 Wiek 34 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10898
5/14 dzien testu diety maffa, miałem tylko 1 słabszy moment bez energii 2 godzinki po sniadaniu
zrobiłem sobie wtedy drzemke 30min i reszta dnia była juz spoko, funkcjonowałem zdecydowanie lepiej niż wczoraj
trening fajnie nie wypadałem z tętna nie musiałem jakoś drastycznie zwalniać

1. Jajecznica z 4 jaj boczek frankfurterki,pomidorki koktailowe
2. Orzechy nerkowca 40g
3. Piers z kurczaka,mieszanka chinska, kapusta pekinka
4. Masło orzechowe 3 łyżeczki
5. 3 słupki ogórka zawinięte w 6 plastrów sopockiej i sałaty

Lekki trening
15min rozgrzewki w tym piłeczka refleksowa i walka z cieniem
15min na worku bez przerw (12sekund przyspieszenia i 60s wolno) w miare stabilne tętno 135-147bpm
10min cool down i rozciąganie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 35 Wiek 34 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 536
Śniadanko petarda - ja ostatnio kupiłem spory plaster słoniny i kminie jak go tu zmieścić w makro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 441 Napisanych postów 908 Wiek 34 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10898
Dzisiaj to dopiero zrobiłem petardę na śniadanie:D

Trening
15min rozgrzewki
45min worek 10 rund po 4min z 30s przerw
10 min cool down i rozciąganie

Podsumowanie tygodnia
5treningow boksu w niskim tętnie
Całkowity czas 160min + 80min rozgrzewek i jakieś 60 cool down razem 300minut treningu czyli 5h

Wymiary:
Waga 96,2kg
Pas 94cm
Łapa 40,5cm
Udo 64 cm
Klatka 110cm

Trening z wczoraj i dziś foto




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 441 Napisanych postów 908 Wiek 34 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10898
Dzień 6/14 "test diety maffa"
1. Omlet z 3 jaj z szpinakiem,cebula,pieczarkami i boczkiem z sosem czonsnkowym z majonezonu ;D i sera grande padano
2. Przekąska 3 łyzeczki masła orzechowego
3. 2 porcje zupy gulaszowej z wołowiny,papryki,cebuli,cukini,marchewki i pomidorów z puszki
4. Sałatka grecka, feta,papryka,cebula,pomidor,ogórek,oliwki

Dzis nie jestem wcale głodny, trening lekko mam wrażenie że mógłbym lecieć drugie tyle czasowo, po jestem wypoczęty. Energia już stabilnie niebyła potrzebna drzemka jak wczoraj, znalazła się nawet energia na godzinny spacer z psem. Co nie znaczy ze miałem jakąs euforie czy nie wiadomo ile energii, zwyczajne stabilnie prawie jak z przed testu. A i jestem zauważalnie szybszy, ręce są luźniejsze.


Zmieniony przez - Kury w dniu 3/12/2023 7:14:40 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 441 Napisanych postów 908 Wiek 34 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10898
7/14 dni diety git, Trening planowo off.

1. Trzy jajka na twardo z majonezem, rzodkiewka i trzy frankfurterki
2. Sałatka grecka
3. Orzechy mix 50g
4. Zupa gulaszowa 2 miseczki z 200g wołowny :D
5. Sałatka gyros 100g kurczaka


Zmieniony przez - Kury w dniu 3/13/2023 9:23:58 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 441 Napisanych postów 908 Wiek 34 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10898
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 441 Napisanych postów 908 Wiek 34 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10898
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607799
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 441 Napisanych postów 908 Wiek 34 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10898
Kurcze różnie, wczoraj np cały dzień stabilnie ok, praktycznie tak samo jak z przed. Ale wieczorem zaczęło mnie męczyć po treningu. A przedwczoraj normalnie cały dzień mimo że trening w klubie wychodził znacznie poza tętno aerobowe. Węgle ogólnie mi średnio wychodzą około 60 gram. Ale szczerze mam już tego trochę dość bo może głodny nie jestem znuzony jakoś super też nie Ale czuję się słabszy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening FBW - ocena

Następny temat

Trening push pull legs - ocena

WHEY premium