SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Kury

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 41471

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 441 Napisanych postów 909 Wiek 34 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10909
Hue hue w tym tygodniu pewnie nie poćwiczę bo jestem chory jednak :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 441 Napisanych postów 909 Wiek 34 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10909
Miałem wrzucić jakiś urywek z worka, w piątek nagrałem kawałek po treningu. Ogólnie jestem wolny jak ketchup xd tylko przypominam ze to Hewi Łejt ;) a technicznie jab mógłby być dłuższy, a po lewym prostym ręka widzę mocno opada. Sierpy tak 50/50 niektóre są spoko a czasem widzę lecą bardziej z ręki. Na nogach kołkowato ale to w dużej mierze kontuzja pięty.Na sali z trenerem nie było mnie dwa lata ale myślę że uda się conieco poprawić nawet samemu

https://m.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 708 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10450
Technika jest , ale szybkości brak przyspieszenia . Pierwsze co rzuca się w oczy to to że nie bijesz mocno ,ciosy są w miarę dynamiczne ale brak p******nięcia .
Ile worek wazy ? Jakie rękawice ? Bo jeśli dziesiątki to naprawdę słabo .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 441 Napisanych postów 909 Wiek 34 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10909
Worek 45kg, rękawice 12stki. Ja ogólnie szybki nie jestem :D Teraz byłem na etapie budowania cardio, było dużo rund i relatywnie lekko. zacząłem w zeszłym tygodniu dynamikę ,przestanę robić łapy i zobaczymy czy bedą jakies tego efekty za 4 tygodnie, najgorzej że teraz wypadam na cały tydzień z treningu i leczę grypę. następnym razem nagram coś na początku treningu po rozgrzewce odrazu


Zmieniony przez - Kury w dniu 1/30/2023 4:25:03 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 708 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10450
Może te rękawice zj**ane sam mam dwunastki ale straszny bubel czuje że w szesnastkach byłbym szybszy ,jak założę dziesiątki Everlast to tak jakby te dwunastki to były dwudziestki przy nich. Worek można dodatkowo wypchać jest trochę miejsca jakieś 4,5 kg zawsze to wyjdzie na dobre bo widać że ciosy nie są mocne a jednak ciut odskakuje .
Nie wyglądasz przekonująco w tym wideo .
Wygląda to tak jakbyś boksowal z dziewczyną i nie chciał zrobić jej krzywdy . Ale tak jak mówię moze być że coś nie tak z rękawicami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 441 Napisanych postów 909 Wiek 34 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10909
już go dodatkowo wypchałem bo to była 40stka :) Wiesz ja jestem dość ciężki bo waże jednak te 100kg nie muszę "mocno" walnąc żeby to było czuć, A worek niema się bujać jak się go bije przecież


Zmieniony przez - Kury w dniu 1/30/2023 5:41:19 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 708 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10450
Ja swój worek wypychalem kilka razy


Zmieniony przez - aa3 w dniu 2023-01-30 20:03:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 441 Napisanych postów 909 Wiek 34 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10909
no w sumie może bym zmiescił kolejne 5kg widać ze się ubił na dole trochę znowu, powinienem go sciągnąc rozbić ten dół przy okazji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 708 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10450
Dobrze że się ubił . Wypychając worek na maksa , po kilku dniach się ubija i robi się miejsce u góry . Ja wypychalem kilka razy aż doszedłem do takiego momentu że jest wypchany praktycznie na maksa . Cały ubity i automatycznie przekłada się na moje ciosy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 441 Napisanych postów 909 Wiek 34 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10909
Nieno jakbym chciał bic w ścianę to bym sobie ścianę postawił a nie worek wieszał. Ale do 50 kg moznaby go max dobić może
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening FBW - ocena

Następny temat

Trening push pull legs - ocena

WHEY premium