SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Kury

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 41433

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 423 Wiek 247 dni Na forum 247 dni Przeczytanych tematów 3864
aa3
słaba sylwetka jak na miesiące treningów
genetyki do tego nie masz


Idź stąd mącicielu wody
Czepiasz się chłopaka co kilka stron o nic, chyba się podkoch**esz ale jesteś na tyle nieśmiały, że nie wiesz jak zagadać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 708 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10450
a co tu jest dobrego w jego sylwetce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 423 Wiek 247 dni Na forum 247 dni Przeczytanych tematów 3864
aa3
a co tu jest dobrego w jego sylwetce


Nie wiem, nie interesuje się męskimi ciałami. Wyłącznie damskie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 708 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10450
chłop słabo wygląda i tyle
po UJ się prujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607799
Po pierwsze słabo to wygląda jakieś 80% społeczeństwa które można oglądać np. na plaży. Panowie masowo cierpią na przypadłość ciąży spożywczej. Choroba naszych czasów.
Po drugie nie każdy musi wyglądać jak kulturysta i nie każdy ma cel sylwetkowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 708 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10450
Viki
Po pierwsze słabo to wygląda jakieś 80% społeczeństwa które można oglądać np. na plaży. Panowie masowo cierpią na przypadłość ciąży spożywczej. Choroba naszych czasów.
Po drugie nie każdy musi wyglądać jak kulturysta i nie każdy ma cel sylwetkowy.



tak ,ale u chlopa w ogole nie widac miesni i jak wspominał ze trenuje na drazku nawet z obciazeniem to plecy w ogole nie sa rozbudowane
duzy bf
moze powininen skupic sie na duzej ilosci powtorzen?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
witorrr98 Doradca
Ekspert
Szacuny 545 Napisanych postów 1471 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20854
aa3
słaba sylwetka jak na miesiące treningów
genetyki do tego nie masz


Sylwetka wygląda lepiej niż wcześniej, zresztą napisał dlaczego zostawia sobie nabicie z wody i glikogenu. Po drugie jego celem są sporty walki więc nie ma na to priorytetu. Może pokażesz swoją, skoro masz "lepszą" formę?


Zmieniony przez - witorrr98 w dniu 2023-10-09 12:23:03
2

Siła ponad wszystko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 423 Wiek 247 dni Na forum 247 dni Przeczytanych tematów 3864
aa3
Viki
Po pierwsze słabo to wygląda jakieś 80% społeczeństwa które można oglądać np. na plaży. Panowie masowo cierpią na przypadłość ciąży spożywczej. Choroba naszych czasów.
Po drugie nie każdy musi wyglądać jak kulturysta i nie każdy ma cel sylwetkowy.



tak ,ale u chlopa w ogole nie widac miesni i jak wspominał ze trenuje na drazku nawet z obciazeniem to plecy w ogole nie sa rozbudowane
duzy bf
moze powininen skupic sie na duzej ilosci powtorzen?


A co maja dać te widoczne mięśnie ?
Są z tego jakieś korzyści w odniesieniu do boksu ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 441 Napisanych postów 908 Wiek 34 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10898
Ale drama :D Ogolnie ten typ to świr wypisuje do mnie co drugi dzień na PW ale mniejsza o to ja nie zwracam specjalnie uwagi mam ubaw . Bf duży , no bez przesady :D duży był kilka miesięcy temu, na scenę w Sopocie się nie szykuje :D no i ogranicza mnie kategoria wagowa do 92kg niema sensu schodzić niżej przez najbliższe 30 dni, siłownie i tak robię ostatnią w czwartek później już tylko power i speed :D
Mięsnie faktycznie są troche płaskie jeszcze, ale jakim cudem ty widzisz plecy na zdjęciu przodem i to jeszcze z rękoma wzdłuż ciała to już nie wiem.

Więcej powtórzeń xD ciekawe po co :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 708 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10450
A co maja dać te widoczne mięśnie ?
Są z tego jakieś korzyści w odniesieniu do boksu ?

nie , najlepszym przykladem fury ,ale nie zmienia to faktu ze wygada slabo
BTW jesli nie ma to odniesienia do boksu, to po co autor prezentuje nam swoją sylwetke?




Zmieniony przez - aa3 w dniu 2023-10-09 23:12:33

Zmieniony przez - aa3 w dniu 2023-10-09 23:13:41

Zmieniony przez - aa3 w dniu 2023-10-09 23:14:06
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening FBW - ocena

Następny temat

Trening push pull legs - ocena

WHEY premium