SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Kury

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 41451

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12187 Napisanych postów 22027 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627552
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 441 Napisanych postów 909 Wiek 34 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10903
Viki
Może to i lepiej że odpada jeden obserwator, nie będzie trzeba tych bzdur czytać

Tak tylko straszy, na pewno będzie zaglądać ;D


Paatik
A to ciagle ten sam trol? Sorry ale nie czytam na bieżąco…

Ten sam :D podziwiam upór
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 708 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10450
Jaki trol?
Bo napisałem że 3 razy pięć podciągnięć to mało ?
Bo napisałem ,że wątpię że on zapiérdala 10*5 minut z przerwami 30 sekund ,gdzie raz ,że jest to bez sensu w kontekście walki amatorskiej a dwa że jest to awykonalne ?
Jak się pisze publicznie dziennik to trzeba liczyć sie z krytyką . Pani viki prawdopodobnie nie ma żadnego pojęcia o boksie pisząc, że piszę bzdury. Sama to robi .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607804
Tak, uważam że twoje komentarze tutaj to są bzdury bo nie wnoszą nic sensownego do dyskusji. I nie potrzebuje być ekspertem w dziedzinie boksu żeby uznać te wpisy za bezwartościowy spam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 708 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10450
Viki
Tak, uważam że twoje komentarze tutaj to są bzdury bo nie wnoszą nic sensownego do dyskusji. I nie potrzebuje być ekspertem w dziedzinie boksu żeby uznać te wpisy za bezwartościowy spam.


Co konkretnie jest bzdurą ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 441 Napisanych postów 909 Wiek 34 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10903
Chłopie juz nawet moderator pisał żebys przestał pisać bzdety parę stron temu. Nie wspomnę już o tym co wysyłasz mi na pw bo nie chce mi się robić screanow to podchodzi pod chorobę psychiczną. No trudno robie mało powtórzeń w siłowych, ale spoko nie szukam twojej aprobaty ani rady :) robiłem ostatnio dużo długich rund na niskiej intensywności bo buduje bazę tlenową.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 708 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10450
Jaką ja bzdete napisałem w tym wątku w ostatnich postach . Tego nie rozumiem

To niech moderator usunie mi to konto
Sam piszesz bzdury w tym dzienniku bo ten twój trening jest poprostu bez sensu .pisałem dlaczego . Wy piszecie że piszę bzdury ,ale nie potraficie tego uargumentować . Żal . Tak wysyłałem ci bzdury w wiadomościach prywatnych , jeszcze brakuje żebys to pokazał (bo przecież ma się to do tematu)
Nie ma co się zniżać do pewnego poziomu a ja to robię ;(

"Nie szukam twojej rady"

Po to M innymi się robi dziennik publicznie ,żeby uzyskać jakieś wskazówki podpowiedzi od bardziej doświadczonych trenujących



Zmieniony przez - aa3 w dniu 2023-03-27 19:37:13

Zmieniony przez - aa3 w dniu 2023-03-27 19:40:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 441 Napisanych postów 909 Wiek 34 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10903
Widzisz chociażby taką ze 10x5min z 30sec jest bez sensu. Bo widzisz tym tokiem rozumowania ktoś kto przygotowuje się np do biegu na 5km twoim zdaniem nie powinien biegać wcale dyszek bo to bezsensu bo to 2 razy wiekszy dystans, nie każdy trening odwzorowuje w 100% start w zawodach. A walki niema bo pisałem już ze 2 razy że nie było na 25 marca przeciwnika w mojej wadze :) dlatego schodzę do 92kg na następny raz. No i jak piszę ze robiłem lekki trening "siłowy" po 3 tyg przerwie w której było same cardio to nie robie dużo bo to bez sensu żebym pózniej miał zakwasy 3 dni i nie mógł nic ćwiczyć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 708 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10450
W klubach bokserskich trenuje się stacje 3 minuty z przerwa 1 minuta (przynajmniej tak było kiedy ja trenowałem ) a ty robisz 10 razy po 5 minut i jeszcze 30 sekund przerwy ?
To jest moim zdaniem niemożliwe ,chyba że ćwiczysz na stojąco .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 708 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10450
Ale proporcje które zaproponowałes nie są adekwatne do mojej wypowiedzi ,nawet z matematycznego punktu widzenia :

Bieg 5 km , trening 10 km (2*ponad cel)

Walka amatorska w boksie 3*3 minuty -
Ty robisz 10*5 minut = 50 minut czyli jakieś 5 razy ponad "cel" biorąc pod uwagę przerwe dwa razy krótsza niż powinna być te proporcje wzrastają .
Ja nie twierdzę że chłop biegający piątkę ,który podczas treningu biega dychę robi źle , ale ty -tak .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening FBW - ocena

Następny temat

Trening push pull legs - ocena

WHEY premium