SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Kury

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 41470

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 441 Napisanych postów 909 Wiek 34 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10909
Trening mocy + interwały na worku

Pompki z klasnieciem 3x5
Wiosłowanie gumą jednorącz energicznie 3x5
Podskoki pogo 3x20

Swing z gumą + przysiad z wyskokiem 3x po 5 każde

Wood chop z gumą 3x5 na stronę




Interwały na worku 12 rund po 30s pracy na maks i 30s przerwy

Na koniec super seria
Wznosy nóg w leżeniu 3x15
Trening karku 3x15
Shrug gumą 3x15
Brzuszki z uderzeniem w korpus 3x20


Zmieniony przez - Kury w dniu 2/11/2023 1:47:42 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 441 Napisanych postów 909 Wiek 34 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10909
Podsumowanie tygodnia na 7

Podsumowanie tygodnia:
5 treningów boksu w tym trening mocy. Czuje już się dobrze po chorobie niema śladu. Bardzo fajnie ze systematycznie spada obwód w pasie a waga stoi :)
niestety łapa też spada hehe ale niema co się dziwic przestałem w koncu robić łapy

Wymiary:
Waga 100,8kg
Łapa 41,5 cm
Pas 98 cm
Klatka 113 cm
Średnie tętno spoczynkowe 48BPM




Zmieniony przez - Kury w dniu 2/12/2023 8:24:01 AM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 441 Napisanych postów 909 Wiek 34 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10909
Dziś po 3 tygodniach interwału 30s on/30s off przyszła pora na nowy interwał 3minuty zmiennej pracy 30s lekko,30s bomby i 30s szybkie proste 30s lekko 30s bomby i 30s szybko po czym 1minuta przerwy. Morderczy interwał. Takie 3 Rundy to dla mnie wyznacznik formy , dziś zrobiłem dwie, więc jest całkiem kozacko.

Trening zacząłem od :
7min rozgrzewka
1runda piłka tenisowa
2-4 runda walka z cieniem
5-8 runda worek bokserski
9-10 wspomniany interwał na worku

4x15 wznosy nóg
4x15 trening karku

4x20 crunch z ciosem w brzuch
4x15 szrugsy z guma
Rozciąganie 5min

Cały trening 80min

Co najfajniejsze Regeneracja między rundami na siedząco z 175bpm na 125bpm w 60sekund. Jak dla mnie mega kozacko. Chyba pora sprawdzić ile zejdzie mi z max tętna 189 w 60s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 441 Napisanych postów 909 Wiek 34 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10909
Nosi mnie dziś na trening ale będę musiał odpuścić bo niema kiedy przez natłok spraw do ogarnięcia:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 441 Napisanych postów 909 Wiek 34 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10909
Też czekacie czasem tak długo na zamówione suple z sfd? Zamówienie z niedzieli a mamy wtorek i nic się z nim nie dzieje nawet nie wysłane jeszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 441 Napisanych postów 909 Wiek 34 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10909
Dziś byłem na sparingu w klubie z juniorem 93kg chyba, chłopak chyba 17 lat . Pozamiatał mnie jak worek musiałem odpuścić po 2 rundach :D Zabójcze tempo dla takiego dziadka jak ja Białe kołnierzyki to chyba dla mnie maks na ten moment :D


Zmieniony przez - Kury w dniu 2/15/2023 9:34:22 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 708 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10450
Tak jak pisałem odpuścic pierdoły a skupić się na boksie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 441 Napisanych postów 909 Wiek 34 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10909
Ty a co ja niby robię po 4-5 treningiw na worku to co to jest jak nie skupianie się na boksie xd dołożę więcej rund. Pozatym ja się pisałem na białe kołniezyki a nie na boks olimpijski tam różnica poziomów bedzie ogromna :D głównym problemem była przepaść kondycyjna z tym chłopakiem No i trochę byłem w szoku że oni sparowali w rękawicach 12oz a nie 16 :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 708 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10450
Widocznie h**o wo skupiasz się na boksie skoro dziecko cię posprzątało (no chyba że to drugi tyson) .... Co to znaczy białe kołnierzyki ? Chłopie usuń tego bloga , tu nic nie ma o boksie a o treningu z kettlami czy innym guwnem a jeśli jest to twoje umiejętności bokserskie są słabe skoro ich nie pokazujesz ,więc po co ten blog ??
I co ma do tego czy trenowałes w 16tkach czy 12stkach bo nie rozumiem ...wygrał bo walka była w dwunastkach a jakbyście mieli 16 to by było inaczej .......??


Zmieniony przez - aa3 w dniu 2023-02-17 00:02:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 441 Napisanych postów 909 Wiek 34 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10909
Ewidentnie nie masz zielonego pojęcia o boksie ekspercie od pompek, nie będe nic usuwał bo obcy typ mi na internecie napisał ze oberwać od juniora co jezdzi na MP po medale to wstyd jak trenowało się w domu przez 2 miesiące :D Pewnie ze nie byłoby jakos diametralnie inaczej i tak by mnie zajechał kondycyjnie ale skoro nie widzisz roznicy w sparowaniu jak jeden ma12oz a drugi 16oz to chyba nie mamy o czym gadać, tym bardziej że obserwujesz i wiesz ze sparuje normalnie z dorosłymi bykami po 100kg którzy albo chodzą aktualnie do klubów albo chodzili kiedyś tak jak ja


Zmieniony przez - Kury w dniu 2023-02-17 07:33:26
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening FBW - ocena

Następny temat

Trening push pull legs - ocena

WHEY premium