SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Kury

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 41430

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777700
Też bym celował w okolice 14%, a miska już faktycznie nisko jak na Twoją wagę. Długo już jesteś tak nisko na kaloriach?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 441 Napisanych postów 908 Wiek 34 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10898
rion10
Też bym celował w okolice 14%, a miska już faktycznie nisko jak na Twoją wagę. Długo już jesteś tak nisko na kaloriach?


W sumie od 10 grudnia z tygodniowa przerwa między świętami a nowym rokiem. Także pociągnę to do połowy lutego i mam wtedy akurat wyjazd na 3tygodnie gdzie nie będę miał możliwości kontroli miski ani czasu na trening więcej niż raz w tygodniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777700
A to spoko to jeszcze nie jest jakoś długo, ale mimo wszystko dość nisko

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607799
Mało kcal, ja jem więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 441 Napisanych postów 908 Wiek 34 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10898
Viki
Mało kcal, ja jem więcej


Gdybym trzaskał tyle km też bym musiał :D ale fakt odczuwam już te niskie kcal na organizmie, na szczęście dużo mi nie zostało do zbicia





Zmieniony przez - Kury w dniu 2024-01-31 09:50:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777700
Pytanie czy zbijesz bo jednak zbyt niska kaloryka też nie służy redukcji na pewnym etapie. Ale trzymam kciuki, że się uda

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 441 Napisanych postów 908 Wiek 34 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10898
Interwały rozgrzewka 2min marszu i 6min 9kmh trening własciwy 2x8min 11kmh pomiedzy marsz 2min i 6min marszu na koniec czas całkowity 35min po brzuch 3cwiczenia po 3x10 (russian twist z 5kg/brzuszki na prostych nogach z uniesionmi rękoma 5kg/side bend 15kg)

Jedna sprawa czy zbije a druga czy bede sie dobrze w tej wadze czół :D ale wracając do tego czy zbije to predzej czy pózniej zbije, tym bardziej ze nie liczę na to ze zbije przed wyjazdem, do wyjazdu chce zejsc do 82kg póżniej pewnie przytyje na wyjezdzie pare kilo odpoczne i zabiore sie dalej za zbijanie. Najgorzej ze bede jadł na stołówce i mój jedyny wybór to jesc czy nie jesc a nie co :D


Zmieniony przez - Kury w dniu 1/31/2024 8:56:47 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 708 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10449
o matko! :(
a ten dalej swoje...

nazwa blogu ''kury zawody boks 2023'' , sęk w tym, że ani w 2023 ani póki co w 2024 autor tego ''blogu'' nie podzielił się z nami
swoimi zawodami bokserskimi czy choćby amatorską walką !!!
coś tu chyba jest nie tak, w zamian za to wrzuca jakieś pseudo treningi ala mayweather które nijak mają się do boksu i katuje moje oczy i psychike tymi wysrywami które regularnie publikuje.
reasumując , zero konkretów 100% pierdu pierdu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 441 Napisanych postów 908 Wiek 34 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10898
Idź się popodciagac xd kość ręki mi się dopiero zrosła. ale Cię boli :D


Zmieniony przez - Kury w dniu 2024-02-06 21:49:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 708 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10449
Kury
Idź się popodciagac xd kość ręki mi się dopiero zrosła. ale Cię boli :D



Zmieniony przez - Kury w dniu 2024-02-06 21:49:07


''idz sie popodciagac xd''

niezłe xd, jak to najlepsze cwiczenie jest
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening FBW - ocena

Następny temat

Trening push pull legs - ocena

WHEY premium