SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

#SPAM - Pytanie do Arasa o rozne takie %-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 226971

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 8437 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30419
to ja tutaj co by nie zakładać nowego tematu
Powiedzmy lece mete 20-25mg ed.
Chcę dorzucić nolve w celu ograniczenia retencji. starczy 5mg?
Druga sprawa czy mogę się odblokować po cyklu nolvą, jeżeli cały cykl będę jechał te 5mg. Standardowe dawki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1453 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32653
to ja tez podbije tu z pewna kwestia:) jedzie typ na mecie teraz i chce od razu zrobic wycinke na propie, warto zrobic w takie sytuacji mostek 4 tygodnie na dlugim estrze (leci caly czas enan) czy mozna z dnia na dzien po mecie zaczac wbijac propa i juz po paru dniach wejsc na minusowy bilans kalorii? rozvhodzi sie o to czy nie spowoduje to dodatkowych spadkow taki spadek kalorii tuz po odstawieniu mety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94544 Napisanych postów 364497 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669278
5 mg tamo?za mało. Po metce jak wejdzie na redukcję to będzie go mniej niż przed metką

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
jak nie chce za bardzo kalorii odrazu zmniejszać może zostawić na podobnym poziomie ale pokombinować z proporcjami składników, u mnie np. zawsze poprawę jakości daje zwiększenie podaży tłuszczy przy ucięciu węgli i pozostawieniu tego samego bilansu kalorycznego, ale jak robił cykl typowo masowy to niezbyt rozsądne jak dla mnie odrazu redukować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1453 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32653
wlasnie dlatego zaproponowalem mu ten mostek, co innego jakby wchodzil na mocniejsze srodki np tren, a w takiej sytuacji ten prop na niewiele sie zda jak zrobi ostra redukcje tuz po ostatniej tab mety, 4 tygodnie odstepu na mostku z enana, lzejszym treningu i stopniowym zejsciu z kalorii tak do zera powinny wystarczyc przed wejsciem na dosyc ostra redukcje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1031 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39690
skoro juz taka rozmowa sie nawiazala to podlacze sie. lece wlasnei propa + npp + ture przedemna jeszcze z 6 i chcialbym pozniej sie wyciac, na propku + x tren + clen, jak dlugi most zrobic miedzy tymi cyklami ? kalorie ucinalbym pomalu stopniowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470137
Panowie ile czekaliście na swój pierwszy kontakt z żyłą przy shotach? nie wiem czy jestem luckobxem ale mój drugi strzał i juź miałem tą lekko stresującą sytuacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Trochę już wbiłem, ale do tej pory mi się nic stresującego jeszcze nie trafiło (może dlatego, że żonka mi robi). Ale kiedyś kumpel mi opowiadał, że przybił w żyłę, krwotok jak diabli, pod blokiem koledzy czekali żeby jechać do pracy, a on nie mógł tego opanować. Ot taka historia z życia koksa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
a ja z ciekawosci napiszę o sobie bo mnie kazy straszyl krwotokami itp :P a ja wbiłem na razie ok 50-60 strzalow i nigdy nawet krwi przy aspiracji nie bylo krew nigdy mocniej nie leciała, nie przeraza mnie nic na razie :P moze dlatego, ze bije w uda

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
fontanna z posladka sie ze dwa razy zdarzyla i raz na szybko w bark jak walilem to reka tak mi nagle zdretwiala i zyly powylazily ze myslalem ze sie obsram ze strachu pomasowalem i przeszlo

dobry chłopak ze złymi nawykami

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rozwalony bark

Następny temat

King Labs Stanox 10 przebieg cyklu

WHEY premium