SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

#SPAM - Pytanie do Arasa o rozne takie %-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 227041

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94579 Napisanych postów 364545 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669379
sami sobie ich tylu wpuścili,ale rozłażą się wszędzie w pl wiadomo mało jeszcze bo kasa mała,ale i tak coraz więcej jest turków,chinoli itp

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
No jest masakra, teraz weszla moda w usa silownie karnety po 9,99$/ month.. baseny,sauny,salki wszystko na wypasie, to kazdy brudas sobie idzie, naprawde ostatnio poszedlem na orbitex i obok mnie chiu wie skad, normalnie tak smierdzial tymi ich kadzidelkami ze nawet nie potrafilem mu powiedziec zeby wypieprzal bo musialem zlapac gebe bo mnie pociagnelo i ledwo na kibel zdazylem, warunki jak chui.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Z roku na rok coraz ich w pl więcej, widać to gołym okiem idąc ulicą.
Mm, słyszałem, że jak paru murzynów wejdzie do sklepu, a w radio akurat leci murzyński hip-hop to zaczynają machać rękoma, - prawda?

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
lodzianin1
sami sobie ich tylu wpuścili,ale rozłażą się wszędzie w pl wiadomo mało jeszcze bo kasa mała,ale i tak coraz więcej jest turków,chinoli itp


I teraz sobie wyobraz ze za pare lat przychodzi Twoja dcorka omkowiczka do domu i mowi tato tato.. to jest chju kung pao, kochamy sie, czekamy dzidziusia.. idziesz za glowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94579 Napisanych postów 364545 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669379
nie żartuj moja córka ma inne nastawienie ale fakt że za kilka pokoleń biali będą w duuużo mniejszej mniejszości

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Ziperon
Z roku na rok coraz ich w pl więcej, widać to gołym okiem idąc ulicą.
Mm, słyszałem, że jak paru murzynów wejdzie do sklepu, a w radio akurat leci murzyński hip-hop to zaczynają machać rękoma, - prawda?


Ja akurat mieszkam na osiedlu/dzielnicy gdzie nie ma brudasow, zeby wogole wynajac/zamieszkac trzeba miec pewny poziom punktu w credit history, dzieki bogu, ale to prawda, zreszta murzyni to spiewaja normalnie od tak, pamietam jak raz przejezdzalem przez Chicago, wszedlem wlasnie na stacje benzynowa taka mala, weszli czarnuchy tacy po 16 lat moze z 20.. kazdy pobral do rak co chaial i poszli, gosc za lada nawet nic nie zrobil, mowi ze to norma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
lodzianin1
nie żartuj moja córka ma inne nastawienie ale fakt że za kilka pokoleń biali będą w duuużo mniejszej mniejszości


No wiesz, nie zycze tego nikomu, ale za parenascie lat to bedzie standart. Ja nie wiem co bym zrobil jakbymi dcorka przyprowadzila nigera do domu, normalnie nie wiem.. chyba snurek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94579 Napisanych postów 364545 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669379
świat zwariował

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Biali stanowią już około 8-10 % światowej populacji, imigracja zalewa Europę, w której my nie mamy pracy, nie czujemy się bezpiecznie, a co będzie jak ci imigranci zaczną rodzic jak zwykle po 5-7 dzieci, by mieć większe socjale?

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
No tak jest, jak sie juz urodzi w danym kraju to nic nie zrobimy. Ostatnio wlasnie ogladalem klotnie na zywo, taki cygan mexyk sie klocil z baba i bil sie w klatke i mowil IM AMERICAN ! Ja sobie mysle jaki z Ciebie Amerykanin, jak niedawno z rodzina na kozie przyjechales
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rozwalony bark

Następny temat

King Labs Stanox 10 przebieg cyklu

WHEY premium