SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

#SPAM - Pytanie do Arasa o rozne takie %-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 227080

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1734 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15566
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3024 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9628
Simanejro

Dopiero wrocilem z zakupow jak wyszedlem o 13 mowiłem ze te korki w Las Vegas mnie denerwuja


Ale poznałem zayebista kobitke ulala kiedys juz z nia pisałem ale sie kontakt urwal ale dobrze ze ja spotkałem to było chyba pisane zebym dzis poszedl na zakupy wlasnie do biedronki przypalilem glupa ze zgubilem nr to mi dała jeszcze raz alalabamba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale sie spiacy zrobilem

a widzialem dzisaij dobra murzynke ale ale panie dupcia taka malutka dluuuuuuuuuuuuuugie czarne nogi bo w rajstopach i taka buzie miala ze az kamien mi sie oblupal na sama mysl jak by to lodzianin stwierdzil cofnalem sie o eony cale i zaczalem myslec o lupaniu wylacznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
co ty z tymi murzynkami??

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam nadzieje jest mi pisane dzisiaj jakas dziure zaszpachlowac oczywiscie po kawie z ciasteczkiem kolacji swiecach i czulych szeptach do ucha tych tych co podkreslaja intymnosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
zaraz się podzwoni po jakiś agencjach i załatwi czekoladkę

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3024 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9628
Dobra jest aleksandra szwed wzialbym nawet za zone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
u mnie na dzielni stoja dzielnie deszcz snieg kurva wiatr a one stoja i to z jakies 2 ulice ode mnie

ale wszystkie hvjowe na maxa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Jak już wymieniamy to Halle Berry bardzo git dla mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
yebane sa tak okropne ze powinny miec big maca i zabawke w zestawiee
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rozwalony bark

Następny temat

King Labs Stanox 10 przebieg cyklu

WHEY premium