SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

#SPAM - Pytanie do Arasa o rozne takie %-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 226977

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
Lodzianin ale tutaj cos sie dzieje z synteza kolagenu. Tak jakby sciegna byly oslabione. Moze dlatego ze na testo lece caly rok. No chyba ze te wylewy to nie zadne naderwania, ale rzeczywiscie cos zabolalo wczoraj na treningu. Nie wiem juz, nie mam sily do tego. Wszystko mnie napyerdala i sie sypie



Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2013-02-23 14:56:30

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ile zrobiles/odrobiles od tego czasu jak byles zalamany i jak przypuszczam zaczales leciec ten testorok

? ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94546 Napisanych postów 364497 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669280
chłopaki kłują latami i jest ok

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wogule jak by mi kiedys dziewczyna powiedziala "boli mnie glowa" to bym powiedzial "to poloz ja wygodnie na poduszce" w razie gdyby caly czas byl problem wzialbym sprawe od dupy strony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94546 Napisanych postów 364497 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669280
a w domu,tak kochanie,dobrze kochanie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1734 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15566
Moze ktos mial podoba sytuacje, bo troche mi sie nudzi w zwiazku monogamicznym, probowal ktos zachecic dziewczyne na trójkącik ? Mowa oczywisice o 2 dziewczynach? Nie chce zeby mnie rzucila za takie g**** :<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
To nie wiem co jest u mnie ale "czlowiek guma" to ja raczej nie jesstem Moze to gen do kontuzji Mico nie wiem, ja nie cwicze "na mase" jak kolegowie z silowni z recami jak parowki Jest moj temat w galerii to mozna przesledzic ale przyznam szczerze ze niezadowolony jesstem i dopiero sie rozkrecam

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94546 Napisanych postów 364497 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669280
może wybierz się do lekarza niech zleci jakieś badania

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
b4522sbm
Moze ktos mial podoba sytuacje, bo troche mi sie nudzi w zwiazku monogamicznym, probowal ktos zachecic dziewczyne na trójkącik ? Mowa oczywisice o 2 dziewczynach? Nie chce zeby mnie rzucila za takie g**** :<


Najlepiej po prostu trafić na dwie fascynujące się sobą przyjaciółki.
Z dziewczyną rzadko przechodzi taki numer. Raz mi się udało ale i tak nie dała rady ostatecznie. Pies ogrodnika jej się załączył

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1734 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15566
jak ktos jest z Warszawy to na AON'ie jest dużo takich koleżanek, kumpel opowiadal ze na imprezach zabawiaja sie ze soba, chyba bedzie trzeba skorzystać. Myśle ze moja kuntanga zadowoli je
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rozwalony bark

Następny temat

King Labs Stanox 10 przebieg cyklu

WHEY premium