SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

#SPAM - Pytanie do Arasa o rozne takie %-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 226972

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3024 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9628
Fajna sprawa taki wypad na rybki latem na grzyby


W tamtym roku nacialem kupe grzybow raz trafilem na miejscowe z kumplem to po 2 kg wazonych same borowiki ale pozniej juz nie bylo ani jednego w tym miejscu bo chodzilismy co jakis czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
jeziorka i małe zalewy to cały czas zarybiaja wegorzami i jest prawie w karzdej wodzie

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94544 Napisanych postów 364497 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669279
tylko węgorza ciężko złowić

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
Lowilem kiedys ryby na wedke ale nigdy nic nie moglem zlapac jak mi bralo to jakies gowno pokroju okon albo na stawie taki male rybki ktore rzucaly sie na pusty haczyk i mi sie hobby znudzilo ale to bylo z 10 lat temu marzyl mi sie szczupak

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
kiedyś z ojcem jeździłem na takie zasiadki nawet karpiowe teraz p******e to,czasem Lodzianin dostaniesz albo na zamówienie w rybnym ci zamówią, w Carefour zawzsze maja takie specyfiki

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 9413 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 622991
lodzianin1
tylko węgorza ciężko złowić


prądem, Lodzinin, prądem!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94544 Napisanych postów 364497 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669279
ja pisałem o złowieniu a nie o zakupie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3024 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9628
taki male rybki ktore rzucaly sie na pusty haczyk

Pewnie piszesz o Oklejkach wlasnie one sa takie glupie i na pusty haczy sie lapia znajomy kiedys jak bylismy na lowach zjadl kilka na zywca nawet nie zabijal tylko tak gryzl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
ja jak jade na wegorza 18 wyjazd 19 pierwszy blant siedze do 1 lapie na splawik robak czerwony i zawsze 2-4 są i pare leszczy od 1,5 kg do 4kg - szcupaki rekord 47min i 8 sztuk od 1kg do 4kg :)

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94544 Napisanych postów 364497 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669279
to ładnie,4 kg to już kawał szczupaka.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rozwalony bark

Następny temat

King Labs Stanox 10 przebieg cyklu

WHEY premium