SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

#SPAM - Pytanie do Arasa o rozne takie %-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 226960

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Hermann1
Ostroznie ze słońcem i solarium. Może powodować uczulenie na promienie słoneczne i zwiększa ryzyko oparzeń słonecznych. Ale generalnie bardzo fajne ziółko.


Ze słońcem teraz nie ma problemu. A co do solarium to ziki jest tak brzydki, że byłoby to tylko wyrzucanie pieniędzy w błoto

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Krzykacz ja z solarium za pan brat....5-6 lat non stop smigalem nyga nyga :D

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Powiadasz, że lubisz to czarnuchu?

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Dupki sie latwiej rwalo a wiec jak tego nie lubic kobiety lubia braz jak to leci w piosence

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Taa słyszałem taki kawał jak ta piosenka wchodziła w eter: Jasiu dlaczego nie zmieniasz majtek? Bo kobiety lubią brąz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
krzykacz
Hermann1
Ostroznie ze słońcem i solarium. Może powodować uczulenie na promienie słoneczne i zwiększa ryzyko oparzeń słonecznych. Ale generalnie bardzo fajne ziółko.


Ze słońcem teraz nie ma problemu.

Krzyku a skad wiesz że koles nie śmignie na Kanary albo podobne ciepłe rejony naszego globu? Wystawi sie do słońca aby rwać laski na klatke i bickii bedziemy go musieli tu reanimować i leczyc piegowata jape hehe
A poważnie to na dziurawieć w duzych stezeniach trzeba uwazać.Wszystko zalezy od człowieka.Ostroznosci nigdy az wiele.

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 289 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15206
skint73 dalej bijesz ten mix'a co 21 dni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Nie teraz biję 250 mg ew, jak jestem na mostku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1453 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32653
a ktos probowal na 3 tyg towar off i dalej na bogato? chodzi mi o to czy potem czuc srodki tak jak po dluzszej przerwie od saa na ktora nie mam czasu... a leci tren wiec jak w koncu odstawie to juz mnie nic nie ruszy
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rozwalony bark

Następny temat

King Labs Stanox 10 przebieg cyklu

WHEY premium