SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

#SPAM - Pytanie do Arasa o rozne takie %-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 228355

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
na tatara sie szykuje od dawna, bo nigdy nie jadlem, ciekawi mnie tylko smak bo nie chcial bym zeby sie wyrzucilo potem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Jak to mówią, ' chcesz być silny chuliganie, jedz tatara na śniadanie ' . Mnie tam nie ciągnie do takich rzeczy.

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
no ja wlasnie tez stara szkola, wole sprawdzony stejk i ziemniak, ale napewno kiedys sproboje tego slynnego tatara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
Tatar wołowy codziennie na noc bym mógł wcinać tylko ostatnio wyjadłem całego woła

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Nie nakręcajcie

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
dobry tatar wolowy to sztuka zrobic. pomijajac dodatki mieso ma byc z poledwicy wolowej i drobno krojone ostrym nozem a nie mielone jak czesto sie spotyka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94959 Napisanych postów 364946 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670540
z woła też musi być dobry,bo czasami się padaka trafi

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mm1986
gigantmasx
a co nerwy puszczają jak tak się siedzi czeka i czeka a tu spławik ani drgnie?


nie wlasnie lubialem bardzo, o 4 rano na rowerze nieraz po 10km sie jezdzilo na ryby, ale z wiekiem zrozumialem ze jednak wole macac cycki kobiece niz macac ryby




wez ja na ryby nie ma to jak zaliczyc branie przy lasuni i piwku w sloneczny dzien , lodeczka , wodeczka , trzciny te sprawy..

rybackie .. =D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
dziś mam na kolację kiełbasę ze strusia ,moja ulubiona,jadłeś Lodzianin takie specyfiki?

Micoolai zarośla/chabazie też są

Zmieniony przez - gigantmasx w dniu 2013-02-26 20:40:54

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
podobno najlepiej sie lowi w bulgarii , podobno jak nie wegoza to chociaz trypla =D

chociaz z drugiej strony hvj wie co tam tak naprawde mozna zlapac i z kad te plotki ..

ale jednak..
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rozwalony bark

Następny temat

King Labs Stanox 10 przebieg cyklu

forma lato