SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

#SPAM - Pytanie do Arasa o rozne takie %-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 227011

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 34981
profilaktycznie 15 tab asparginu bierzesz?
czemu tak mało

Sport Pełna Turystyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 384 Wiek 3 lata Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6416
W jakies 20 godzin tyle wyebalem. Wczoraj na treningu sie spocilem jak sswinia bo jestem chory, mam goraczke i po mc skurcze lapaly to wrzucalem do kazdego posilku po pare tabsow w przekonaniu ze to ten slabszy aspargin i teraz jak licze to poszlo 15 jak nic bo nikt inny w domu tego nie bral wiec na 99% ja musialem tyle walnac

no to co bede zyl czy nie?


EDIT: z tego co czytam asparginian jest zwiazkiem zbyt slabo jonizujacym zeby moglo dojsc do przedawkowania



dobrze ze to nie byl kalipoz bo by byly jaja



Zmieniony przez - JesseJane w dniu 2012-11-10 18:00:09

Łyżwiarz wie że kotek odkopał prezent

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29438 Napisanych postów 62874 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902318
nic ci nie bedzie. w olimpie zalecana dawka to 2800 mg chelatu albion ktory jest o niebo lepiej przyswajalny co daje ok 500 mg magnezu.dopiero powyzej 1000 mg magnezu zaczynaja sie problemy w postaci sraczki.nie wiem jak z potasem ale skoro kalipoz ma taka dawke to jest ok i pewnie przekraczajac ja z 3-4 razy tez by nic sie nie stalo. co innego stale stosowanie dawek przekraczajacych kulkurotnie zalecenia a co innego jednorazowe przyjecie zbyt duzej dawki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
tam chyba bardziej o ten potas chodzi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 9413 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 622991
Czy spotkaliście się, by ATD powodowało kłopoty z zaśnięciem? Biore od jakiegoś czasu 10mg ed na 2h przed snem (razem z melatonina i magnezem i b6).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
JesseJane
W jakies 20 godzin tyle wyebalem. Wczoraj na treningu sie spocilem jak sswinia bo jestem chory, mam goraczke i po mc skurcze lapaly to wrzucalem do kazdego posilku po pare tabsow w przekonaniu ze to ten slabszy aspargin i teraz jak licze to poszlo 15 jak nic bo nikt inny w domu tego nie bral wiec na 99% ja musialem tyle walnac

no to co bede zyl czy nie?


EDIT: z tego co czytam asparginian jest zwiazkiem zbyt slabo jonizujacym zeby moglo dojsc do przedawkowania



dobrze ze to nie byl kalipoz bo by byly jaja



Zmieniony przez - JesseJane w dniu 2012-11-10 18:00:09


Nic Ci nie bedzie, swojego czasu mialem problemy ze skurczami i jadlem magnes 1caps 500mg + potas 1caps 550mg po 10-15sztuk kazdego na dzien.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
easyjerzy
Czy spotkaliście się, by ATD powodowało kłopoty z zaśnięciem? Biore od jakiegoś czasu 10mg ed na 2h przed snem (razem z melatonina i magnezem i b6).


ja po atd tez nie moge spac, biore rano i jest git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Głupota tyle w siebie pakować... Jaki problem nadstawić żyłę, wykonać jonogram i ewentualnie wtedy podać to czego brakuje.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
krzyku sprawdz pw

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Panowie, czy w PZKFiTS na debiutach jest kontrola?

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rozwalony bark

Następny temat

King Labs Stanox 10 przebieg cyklu

WHEY premium