SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

#SPAM - Pytanie do Arasa o rozne takie %-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 226959

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94532 Napisanych postów 364486 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669247
jak jest w stanie błogosławionym,to bym jej zostawił jednak.Chyba ze chcesz mieć cały dzień z pretensjami

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Nie no pyerdole, ja zawsze wszystko wyjadam, tym razem niech tez sproboje jak to smakuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Zostaw jej kawałek

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94532 Napisanych postów 364486 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669247
albo będziesz o 8 leciał pod cukiernie kolejkę zając już

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Wpadlo mi to do glowy, przyznaje sie lol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
zostaw jej to już

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Lepiej ide w kime zeby wstac rano zanim przyjda wymienic lodowke, bo tydzien temu przyjechal mechanik, zaczal temat pozwolenia broni w usa, chcial poslodzic i mowi mojej babie ze jak sie ma takiego big guya w domu, to nie trzeba broni miec, potem otworzyl lodowke zeby sprawdzic co znia a otworzyl szufladke na ,warzywa, a tam parenascie paczke hormonu wzrostu, jak szybko otworzyl,tak szybko zamknal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Ciekawe co sobie pomyślał haha

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94532 Napisanych postów 364486 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669247
to się nazywa zaopatrzona lodówka

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
No jeszcze jakby na opakowaniach pisalo np w jezyku polskim to nic, no ale po angielsku, byly tez hcg i inne rzeczy, ktore lubia lodowke, ale nic sobie z tego nie robie, co mnie obchodzi jakis gosc. Wogole to dla mnie paranoja, zebym rano wstal i czytal kartke baby, wez sobie wyciagnij te narkotyki z lodowki zanim przyjda, zeby wstydu nie bylo co ja mam 15 lat zeby sie kitrac jak z pierwsza fajka?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rozwalony bark

Następny temat

King Labs Stanox 10 przebieg cyklu

WHEY premium