SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

#SPAM - Pytanie do Arasa o rozne takie %-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 227086

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
kiszona kapustka mmmm... <zazdrośnik>

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
jak mozna jesc kiszoną kapustę do frytek i kury :D
insa zmienia też kubki smakowe? :P

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3024 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9628
Powiem wam jak mozna zrobic dobra sałatke,moze robiliscie moze nie ale jak nie to sprubojcie

Składniki potrzebne to:

200g gotowanego ryzu
200g poledwiczek
pucha groszku
ok;15-20cm kawałek pora
majonez
przyprawa do kuraka (moze byc do gyrosa)
pucha kukurydzy
3 jajka cale
sol,pieprz



Wszystko
jajka gotujemy na twardo ryz odsanczamy pora w plasterki kroimy i wszystko razem mieszamy dodajemy majonezu soli i pieprzu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
sie powodzi to sie je rarytaski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
rkarpinski
jak mozna jesc kiszoną kapustę do frytek i kury :D
insa zmienia też kubki smakowe? :P


Ja mam apetyt dobry a słyszałem ze niby zamula. A kiszona jem ale z ryżem i kura na noc

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1734 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15566
b4522sbm
Chłopaki a na clenie mi mocno polecą mięśnie? Wkońcu clen to też antykatabolik(oczywiście będzie dieta + bcaa i inne ścierwa).


to poleci czy nie, zreszta duzo nie zbudowałem a wole byc k***a chudym szczurem i zmasowac z głową powoli niż chodzić z grubą dupą :<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3024 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9628
Bym zapomniał dodac ze poledwice kroimy na kawalki obsypujemy ta przyprawa do kuraka/gyrosa i smarzymy na patelni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
tyle składników,że nawet do połowy nie przeczytałem,nie ma czasu się bawić w kuchcika

nie wiem karpiu co Ci tu nie pasuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699727
b4522sbm
b4522sbm
Chłopaki a na clenie mi mocno polecą mięśnie? Wkońcu clen to też antykatabolik(oczywiście będzie dieta + bcaa i inne ścierwa).


to poleci czy nie, zreszta duzo nie zbudowałem a wole byc k***a chudym szczurem i zmasowac z głową powoli niż chodzić z grubą dupą :<



W Twoim wypadku wszystko poleci - czyli cała woda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
Dexteros12
Powiem wam jak mozna zrobic dobra sałatke,moze robiliscie moze nie ale jak nie to sprubojcie

Składniki potrzebne to:

200g gotowanego ryzu
200g poledwiczek
pucha groszku
ok;15-20cm kawałek pora
majonez
przyprawa do kuraka (moze byc do gyrosa)
pucha kukurydzy
3 jajka cale
sol,pieprz



Wszystko
jajka gotujemy na twardo ryz odsanczamy pora w plasterki kroimy i wszystko razem mieszamy dodajemy majonezu soli i pieprzu


Ja po groszku zabijam...

Zmieniony przez - Adamsky w dniu 2013-02-23 13:30:28

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rozwalony bark

Następny temat

King Labs Stanox 10 przebieg cyklu

WHEY premium