SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

#SPAM - Pytanie do Arasa o rozne takie %-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 227073

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
może być, chyba że masz sporo fatuzależy jeszcze gdzie bijesz, w dupala moim zdaniem 0.7 minimum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szybkie pytanie. Lecę enana już z 5 miechów, chcę przeskoczyć na cypio. Dodatkowo 8 tydzień leci deka ~ 400 mg ew / testo ~ 600 mg. Czy można po prostu przeskoczyć na cypio czy różnica estra spowoduje ponowne kilkutygodniowe osiąganie odpowiedniego stężenia. ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41399
Przeskakuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
j/w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41399
Aras zostawilem Ci pw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
A teraz ode mnie pytanie. Insulinówkami zawsze biłem hcg, a moje pytanie, czy np trena a można przybić insulinówką domięśniowo (oczywiście odpowiednia igła)? Przy iniekcji 50 mg eod zminimalizowało by się straty. Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 698 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6249
Ja tak robie, podgrzewam troche olej zeby mial mniejsza lepkosc

Wołają na mnie trójnóg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
A co ma grubosc igly do ilosci fatu? Jesli juz cos ma znaczenie, to dlugosc. W zaleznosci od otluszczenia zadu 0,6 - 30 lub 0,5 - 25 wystarcza. Nigdy nie rozumialem wbijania w siebie na sile coraz to grubszych i dluzszych igiel. No ale co kto lubi:P

A co do pytania o insulinowke i tren. Skint, wez troche pomysl zamiast zadawac tak bezsensowne pyatania. Jesli masz odpowiednia igle to co za roznica czy uzyjesz strzykawki 2ml, 5 ml czy insulinowki?? Kazda z nich ma tloczek i cala reszte niezbedna do wtloczenia soku, wiec nad czym tu sie zastanawiac? Pozostaje jedynie kwestia wygody i wlasnie ewentualnych strat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Phoneme ogarnij trochę bajerę, nie gadasz do 20-latka . Zawsze dajesz konkretne rady w tematach, jednak gogusiowato trochę też wypadasz. Imo pytanie nie do końca bez sensu, gdyż insulinówki są głównie po to żeby tłoczyć środki na bazie wody. Moja wątpliwość dotyczyła tego, czy da radę przepchnąć olej (I nie mówię tu o igłach tylko tym właśnie tłoczku). Zastanów się ty również czasem. Pozdrawiam i no offence.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Skint, spoko luz:) Ostatnio mnie troche nosi, moze to przez dzialajacy tren, a moze przez coraz wieksza liczbe bezsensownych tematow i pytan pokroju tych pisanych przez modeli typu UcantCme, totez reaguje nieco impulsywnie;):P
Otwor w strzykawce to otwor i nawet olej przez niego przepchniesz. O ile sie nie myle, srednica tego otworu w insulinowkach (pisze o tych polfy - ze zmienianymi iglami) jest taka sama albo tylko minimalnie mniejsza co przy strzykawkach 2ml i 5ml. Wieksze znaczenie ma tutaj srednica igly no i srednica samej "tuby" strzykawki oraz tloczka, a te oczywiscie sa mniejsze, przez co musisz znacznie mocniej naciskac, zeby wtloczyc olej w miesien. Generalnie - troche to trwa i jest srednio wygodne, ale wchodzi bez problemu.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rozwalony bark

Następny temat

King Labs Stanox 10 przebieg cyklu

WHEY premium