SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

#SPAM - Pytanie do Arasa o rozne takie %-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 227007

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4505 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35524
koorwa wstaje rano faja stoi wsiadam do samochodu faja stoi koorwa wracam z pracy faja stoi co za ch** !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
priapizm jest niebezpieczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94549 Napisanych postów 364497 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669280
to się ciesz gorzej jak by leżała

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4505 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35524
ale koorwa dziwne bo juz tak od tygodnia nie wiem co za chvj oco chodzi pytam sie nie cwicze nic nie bije nic nie biore wiec jak :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94549 Napisanych postów 364497 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669280
stoi teraz na zapas,potem będzie wisieć

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
lodzianin już od 5 dni jak nie wezmę naproxenu mam sk***ysyński bół co jakiś czas takie jak by rwanie w prawym posladku i lędźwiach i b ciągnie się to aż do prawego uda,co jakiś czas zaboli,hmm coś wiesz o tym??

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94549 Napisanych postów 364497 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669280
a skąd mam o tym wiedzieć?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
czy miałęś coś podobnego?,

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1734 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15566
jakiś pomysł na wzmocnienie przedramienia? Ćwicze je 2x w tygodniu, uginanie sztangi nachwytem, przekrety nadgarstków, zwisanie statyczne, zwijanie linki z ciężarem i inne.
Główny problem to, to, że przedramie nie wyrabia przy większych ciężarach i boli np. przy uginaniu sztangi podchwytem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
wiecej powtorzen mniejszy ciezar. jak jestes na bombie to mozesz nawet sprobowac 3x wwek cwiczyc - po plecach, po bicepsie i jeden dzien samo przedramie np z brzuchem. uginanie nadgrastków w oparci o lawke podchwyt/nachwyt, uginanie nadgrastków ze sztanga z tylu stojac, zwijanie ciezaru na lince, uginanie rak nachwytem - nadgarstki wyginasz do gory i lecisz jak bicka tylko sztange trzymasz nachwytem
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rozwalony bark

Następny temat

King Labs Stanox 10 przebieg cyklu

WHEY premium