SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

#SPAM - Pytanie do Arasa o rozne takie %-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 226966

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94537 Napisanych postów 364492 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669266
wszędzie tak nasi robią

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mi sie wydaje ze kazdy chce cos osiagnac

w uk ludzie pracuja po 12h na czarno zeby miec 30f i maja dzieci itd

glupota etc swoja droga ale bez przesady kazdy musi cos jesc

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2013-02-25 20:45:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
no ale jak się przeklada te 15zl/h w Dunii na koszta życia? bo zakladam, że jednak troche gorzej jest.. chociaz lepsze to niż praca w pl za 5zl/h.. moja znajoma tyle wyciaga na punkcie xero czasem "zaciągnie" coś ekstra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jak to sie moze przekladac ? skoro ludzie pracuja za cwierc stawki to i maja cwierc normalnego zycia czyli znajac zycie jak jest para to daja rade..

a jak fajna znajoma to moze sam ja zaciagne do pieczary

koniec smetow dawaj foty

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2013-02-25 20:53:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1734 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15566
ale jestem glodny a zostalo z listy 60g kazeiny + 20ml oliwy na noc, czyżbym urósł?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5402 Wiek 99 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 51647
Siema KOXY i inni ja dzis 12h w robocie i 12h bez zarcia i to zła oznaka bo po 2h bez miski juz byłem taki wkur****y na wszystkich ze masakra więc Dobra rada dla wszystkich nie zapominajcie o zarciu do pracy bo jeszcze szefa pojedzecie jak ja i moze być nie miło ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
przynajmniej mu szczerze powiedziales wszystko to czego inni bali się powiedziec przez lata

Mico ona wyglada gorzej niz to co xeruje.. chcoiaz w sumie po alko nikt na nia nie narzeka.. jej motto zyciowe to "czysta de luxe, jak pieknie dzis dzieki tobie wygladam" oraz "może to jej urok, moze to wyborowa"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
KOLUMBUu
Siema KOXY i inni ja dzis 12h w robocie i 12h bez zarcia i to zła oznaka bo po 2h bez miski juz byłem taki wkur****y na wszystkich ze masakra więc Dobra rada dla wszystkich nie zapominajcie o zarciu do pracy bo jeszcze szefa pojedzecie jak ja i moze być nie miło ....


ja bym z dowozem miche ogarną

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5402 Wiek 99 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 51647
tak 25km od najblizszego miasta gdzie cos jest z dowozem na zadupiu Irlandi bo ci dos dowiozą chyba ze bym owce upolował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
MICOOOLAI
mi sie wydaje ze kazdy chce cos osiagnac

w uk ludzie pracuja po 12h na czarno zeby miec 30f i maja dzieci itd

glupota etc swoja droga ale bez przesady kazdy musi cos jesc

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2013-02-25 20:45:35


ci co mają rodziny itp to rozumiem różnie w życiu bywa.

ale ja pisałem o obszczy murach co robią zeby sie nachlać i na chleb starczyło i przepijaja wszystko ze jeszcze żoki na powrót muszą dawać a dla dzieci zamiast cukierka kupić to krata browaru bo c***ik z zagranicy wraca zarobiony - szkoda pisać takich to do komory i gaz, miejsce by było dla normalnych ludzi

snara

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rozwalony bark

Następny temat

King Labs Stanox 10 przebieg cyklu

WHEY premium