SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

madu24/blog/lecimy z wagi... I hope :-)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 72051

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
Poproszę o sprawdzenie. Wg BL od poniedziałku będę jeść, w tej chwili jeszcze mam jakieś cuda w lodówce, lub nie mam niezbędnego twarogu i dlatego jutro tak:

Posiłek 1
4białka+1całe
płatki żytnie 50g
surówka niestety gotowa, ale nie wyrzucę 150g

BTW 28/13/42

trening

Potreningowo:
matrix+makaron 50g

Posiłek 3
cycek 150g
brokuł z pary 150g
olej lniany 10g
makaron durum 50g

BTW 40/13/41

Posiłek4
cycek 150g
brokuł 150g
olej lniany 10g

BTW 35/12/3

na dobranoc
matrix

BTW 23/2/2

Z całego dnia BTW wychodzi tak:
154/41/128

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587


Pięknie.Muuua!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Madu, lecisz jak burza... z wagi

Gratuluję!!!

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
Mera bardzo dziękuję

BodyLine kto kogo cmoka? Nie pasuje mi to podbite oczko

Dobranoc Misiaczki

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
Witam Państwa w sobotnie południe

Do tej pory wszystko z planem, śniadanko, mini trening górnych części zakończony HIITem Na marginesie o względności czasu mi sie przemyślenia nasuwają: 30s maxa jest niewiarygodnie dłuższe niż 60s truchtu W każdym razie trening uważam za udany, bolało jak trzeba i gdzie trzeba Teraz sączę matrixa i zagryzam makaronem pene.

Mój M. z niecierpliwościa wypatruje w oczach sąsiadów płci męskiej oznak nieziemskiej zazdrości, bo ostatnie 2-3s ze sprintu podobno strasznie krzyczę

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Trening:
*Chwilowo wykluczasz wszystkie ćwiczenia dolnych partii na wolnych ciężarach.
*Nie trenujesz brzucha w sensie treningu oporowego,tylko przez cały czas kiedy sobie przypomnisz wykonujesz taki zabieg:
-wypuszczając powietrze,napinasz brzuch,jakbyś chciała wcisnąć jego przednią ścianę do środka,żeby dotknęła kręgosłupa.
Pozwoli Ci to odzyskać kontrolę nad brzusiem i da podstawy do właściwego wykonywania ćwiczeń.Ten ruch początkuje wszystkie ćwiczenia na mięśnie brzucha a z doświadczenia wiem,że większość ćwiczących wykonuje je niewłaściwie,przez co ich brzuchy są wydęte a nie płaskie.
Trening aerobowy wykonuj na rowerze,steperze i trenażerze eliptycznym,optymalnie rano przed posiłkiem(możesz wypić samo białko) lub bezpośrednio po treningu na siłowni.Tętno utrzymuj na poziomie 120.
Trening obwodowy.
A
1.Prostowanie nóg siedząc
2.Zginanie nóg leżąc
3.Przywodzenie nóg na maszynie
4.Odwodzenie nóg na maszynie
5.Unoszenie nóg do tyłu na maszynie
Steper 1 godz./tętno 120
B
1.Wyciskanie sztangielek na ławce skośnej
2.Przyciąganie drążka wyciągu do karku
3.Unoszenie sztangielek bokiem
4.Ugięcia przedramion na wyciągu(biceps)
5.Prostowanie ramion na wyciągu(triceps)
6. Prostowanie tułowia z leżenia przodem
Trenażer eliptyczny 1godz./tętno 120
Do pracy rodacy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
Jak najbardziej do pracy!

A teraz poproszę, jak pastuch krowie na rowie , zebym wszystko zrozumiała i głupot nie robiła:

1. Trening obwodowy A i B - znaczy się jednego dnia robię A, następnego B? Ile razy w tygodniu? Trochę jestem ograniczona jeśli chodzi o wychodzenie na siłownię, w tej chwili jest to możliwe 2 razy w tygodniu tylko, ale mogę ćwiczyć w domu. Rozumiem, ze obciążenia mam sobie dobrać samodzielnie?

2. Aeroby - dysponuję rowerem w domu, więc nie ma problemu. Rozumiem, ze codziennie? Przypomnę tylko, ze od poniedziałku do soboty pływam, do piątku jest to o 6 rano i na czczo, w soboty koło południa. Mam wogóle nie uwzględniać tej kwestii? Pływam znaczy się pływam 30-45 min, a nie taplam się/stoję w wodzie/robię przerwy itp. Jeśli mam nie uwzględniać, to nie ma problemu, będę pływanie traktować jako relaks i popracuję nad techniką ze spokojną głową I rozumiem, ze HIIT odpuścić?

Rozjaśnij mi tylko te dwa tematy, znaczy się odpowiedz krótko tak, nie, a ja ułożę sobie wszystko w ładnej tabelce i wkleję do akceptacji

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 57 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3126
BodyLine, dlaczego madu powinna Twoim zdaniem darowć sobie teraz ćwiczenia z wolnym ciężarem??? Wyjaśnij mi proszę!

Jaki jest cel wykonywania ćwiczeń izolowanych na redukcji??? Mam tutaj na myśli biceps i triceps.

Madu, ja na Twoim miejscu nie rezygnowałabym z HIITa. A darowałabym sobie ćwiczonka w stylu rozkraczania tudzież skraczania nóg na mszynach. Strata czasu IMO. Powinnaś skupić się na podstawowych ćwiczeniach złożonych, które z łatwością wykonasz w domu. Jeśli masz ochotę, to zobacz tutaj (wcześniej musisz się zarejestrować) :
http://www.s*************.pl/forum/viewforum.php?f=18
Masz tam trening na odchudzanie tygodnie 1-4, 5-8, 9-12. Jest rewelacyjny i można go robić w domu!

Bardzo podoba mi się Twój dziennik! Śledzę go potajemnie!
Pozdrawiam i powodzenia w walce z tłuszczykiem!


Zmieniony przez - Hela78 w dniu 2008-02-23 16:15:29

Zmieniony przez - Hela78 w dniu 2008-02-23 16:16:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Magda:
1.Tak
2.Tak
Nic nie będę wyjaśniał nie wtajemniczonym.Magda trzymaj się tego a za 4 tygodnie wyślij mi kolejne fotki.
Plan wkleiłem tylko poglądowo i jest on przeznaczony specjalnie dla Magdy.Ja też jestem zwolennikiem treningu na wolnych obciążeniach,co zresztą można zauważyć w moich poprzednich wypowiedziach.Trzymaj się.Ściskam paluchy.Jak skończymy,będziesz mogła śmiało wkleić fotki przed i po.
Madzia,wykonuj wszystkie ćwiczenia w równym tempie.Między seriami staraj się nie odpoczywać(ideałem byłoby,wykonywanie ćwiczeń,jedno po drugim).Przerwy rób dopiero po skończeniu obwodu.Wykonuj 12-20 powtórzeń.Zacznij od dwóch obwodów i postaraj się dojść do 4-5.Trenuj tak przez 5-6 tygodni i obserwuj zmiany.

Zmieniony przez - BodyLine w dniu 2008-02-23 16:33:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Mmmmm... Magda pod opiekunczymi skrzydlami bedzie smigac
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening do oceny!

Następny temat

Atlasy Kettler vs York

WHEY premium