SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

madu24/blog/lecimy z wagi... I hope :-)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 71435

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Leptyna to generalnie ZŁOOOOOOO. Niby tam trochę pomaga w redukcji, ale to ZŁOOOOO, ale niech się nasze Słoneczko wypowie .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
Hmmm...jabłka z cinnamon, do tego chudy twarog i jogurcika naturalnego ze 2 łyżeczki..Mój dawny deser
Madu powodzonka!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
Skutek uboczny jedzenia drugi dzień jabłek: zaciemnienie umysłowe. Kto to jest nasze Słoneczko??? I jeszcze nie doszłam do tego, ze leptyna to samo zło, więc Raduś, nie opowiadaj mi końcówek kryminałów (

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Nasze Słoneczko to nasza kochana moderatorka, mistrzyni HIITów i Power Cleanów .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Jeśli opanowałaś napinanie brzucha "do środka",to możesz zacząć go trenować,o ile ktoś będzie kontrolował czy w momencie spięcia nadal jest "wciśnięty" w podłogę,czy po napięciu idzie ku górze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
sama mnie na te jabłka wysłała
Power Clean fajnie się robi dzieckiem a rechot przy tym jaki...

BL dzięki, ktoś sprawdzi A jeśli chodzi o opanowanie wciągania, to mam wrażenie, ze ja juz nawet śpie z wciągniętym w każdym razie nawyk mam



Zmieniony przez - madu24 w dniu 2008-04-08 16:40:13

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ja ma nawyk od czasow mlodosci jak przeczytalam, ze Francuski zawsze maja wciagniety brzuch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Obliques, byłem kilka razy we Francji na dłuższych pobytach i... chyba tylko wciąganie brzucha im pozostało .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
BodyLine albo Maduś możecie opisać jak robicie to "napiananie"

i jak sobie wyćwiczyć ten nawyk podczas ćwiczeń, bo fakt napinam ale za długo nei daję rady (na całą serie nie wystarcza sił na napinanie )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja jakoś z Golonką za pan brat

Dla mnie Golonka za tłusta na redukcji
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening do oceny!

Następny temat

Atlasy Kettler vs York

WHEY premium