SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

madu24/blog/lecimy z wagi... I hope :-)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 72090

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
Madu,to ja nie wiem co Ty chcesz jeszcze kombinować mając takie wyniki.czyli, ze co? Czyli, ze dobrze?Poczekaj jak rozpoczniesz robić przysiady i martwe ciągi.to Misiaki na siłowni sie przewrócą i tak jestem jedyną kobietą...Zobaczysz jak pobudzą PM.Jeszcze nie czas.a kiedy? czy zawsze trzeba ciągnąć Cie za słowo???
Każdy ma swoją definicję intensywności,więc dywagacje na ten temat przez internet mijają się z celem. lubie dywagowac co proponujesz?

Alexxa, Lutkaadziekuję.
Co do motyla, to pewnie, że chcę Tylko chwilowo nie mogę. W piątek "uszkodziłąm" sobie jakiś przyczep podczas wyciskania i pływanie żabą dzis bolał a wężyk do motyla skończył sie sykiem z bólu. Teraz mogę tylko karaul...

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Madu,to ja nie wiem co Ty chcesz jeszcze kombinować mając takie wyniki. czyli, ze co? Czyli, ze dobrze?
Tak jak być powinno!
Poczekaj jak rozpoczniesz robić przysiady i martwe ciągi. to Misiaki na siłowni sie przewrócą i tak jestem jedyną kobietą... Zobaczysz jak pobudzą PM.Jeszcze nie czas. a kiedy? czy zawsze trzeba ciągnąć Cie za słowo???
Wtedy,kiedy obwód Twojego brzucha zmniejszy się na tyle,że będziesz mogła wykonywać te ćwiczenia w pełnym zakresie ruchu,nie naciskając udami na przeponę,co z całą pewnością,utrudni oddychanie w tych wymagających ruchach.Również środek ciężkości ma tu duże znaczenie.
Każdy ma swoją definicję intensywności,więc dywagacje na ten temat przez internet mijają się z celem. lubie dywagowac co proponujesz?
Na początek,nie kończyć serii dopóki jesteś w stanie wykonać jakikolwiek ruch z założonym obciążeniem.Zobaczysz po takiej serii jak wymagające jest dla Twojego organizmu przejście do kolejnego ćwiczenia.Wtedy porozmawiamy o intensywności.

Zmieniony przez - BodyLine w dniu 2008-04-07 12:07:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1537
madu jesteś szczęściarą - dlaczego? Ktoś taki jak BL zagląda na Twój blog i Ci doradza- widząc co robi ze swoim ciałem napewno wie co mówi ...ja na poczatku swojej drogi z odchudzaniem też miałam pewne obiekcje co da rad trenerki - wydawało mi się nie tak , za wolno źle itp- ale kazała słuchać zaleceń i grzecznie czekać - i działa...pm pracuje jak należy bo cm i kg spadają - na wyrażne zalecenie trenerki nawet narazie odpuściłam ukochany basen- miłej regeneracji i kraula- eh też bym sobie popływała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
Na początek,nie kończyć serii dopóki jesteś w stanie wykonać jakikolwiek ruch z założonym obciążeniem.jaki początek? Od jakiegoś czasu tak się starałam robić...Zobaczysz po takiej serii jak wymagające jest dla Twojego organizmu przejście do kolejnego ćwiczenia.jest Wtedy porozmawiamy o intensywności.


Czy dalej mam ćwiczyć na siłowni to samo co mi napisałeś?

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Dla urozmaicenia zmieniaj kolejność wykonywania ćwiczeń,stosuj raz mniejsze,innym razem większe obciążenia,zmieniaj kąty wykonywania ćwiczeń,szerokość uchwytów,zakres powtórzeń...Masz całą gamę urozmaiceń wprowadzających powiew świeżości do treningu,warunkujących robienie postępów i brak nudy na treningach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Madu, piękne wyniki
Gratuluję

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
BL Cie opusci tak jak mnie hrhrhr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
Założymy klub "opłakujących BL" hehehe
Patuś, on taki rozrywany przez te kobietki, tak mu kadzą dookoła, że trzeba zrozumieć

Zmieniony przez - madu24 w dniu 2008-04-07 15:47:44

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
Rozumiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Bzdury wypisujecie.Oprócz hobbystycznego udzielania się na forum,poświęcam się również pracy zarobkowej.Nie samą charytatywnością człowiek żyje
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening do oceny!

Następny temat

Atlasy Kettler vs York

WHEY premium