SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gainer3 jesień-zima atak na mase 2007

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 463656

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe to powodzenie ja tez musze sobie cos podolepiac bo te gole siaciany jakos lipnei wygldaja ale narazie mam inne srawy takie jak porecze i w drugiej kolejnosci gorny wyciag wiec nei chce sie z tym bawic bo cos przylepie a potem okaze sie ze trzeba oderwac bo musi byc tu wyciag albo porecze itp.

musze czyatc mitologie grecka ja peirodel nei chce m isie ostro jeszcze tylko 20 stron;-/

edit. zawodny ale chociaz kase masz wiec nie gadaj chociaz mozesz sobei cos kupic i nei msuisz sie urzerac z nauczycielami a piosenki raczej nei znam

Zmieniony przez - kaczy1990 w dniu 2006-09-25 21:19:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Pieniadze to nie wszystko

0 obowazkow, 203 klasa liceum to jest super zycie zyjesz i nic cie nei obchodzi ehh.. znow miec te 17-18 lat bym chcial

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6
Mam takie jedno małe pytanie neisttey nie na temat. A więc: jest taka gra, w której jest taki zielony ludek z takimi zaszytymi ustami. I on tam musi pozbierać inne stworki z zaszytymi ustami i mówi do nich :" Fallow me" a one na to "ok". No i to by było mniejwiecej tak. WIĘC JEŚLI KTOŚ WIE JAKA TO GRA TO MI NAPISAĆ PROSZE. ponieważ niepamiętam tytułu a jest mi to cholernie potrzebne do szczęścia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 447 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6894
kaczy mitologia paderewskiego??ja to miałem w 6 klasie

zawodny wierz mi niechcesz mieć lekcjija już budy nienawidze bo o 6 musze wstawać


edit.o co kaman??

Zmieniony przez - kroczus w dniu 2006-09-25 21:30:15

"Każdy wie do czego dąży,chyba że jedzie z koksem"

http://www.sfd.pl/temat255560/ -jak zrobić ołowiane odwazniki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Chce miec lekcje zawsze sie cieszylem jak maielm isc do szkoly bo zawsz ebylo ciekawie czesto zdarzalo sie isc do szkoly i byc na jednej lekcji lub wcale ale zawsze lubilem szkole wiec wiem co mowie

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
a ja dzisiaj nie byłem na siłowni

bo musiałem trening vale tudo poprowadzićza trenera

szefu <kozak>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
Pit spoko psina

cze Mati

po calym dniu padam... ale jutro wolne.

Micbar - jak chcesz to pisz smiało tylko z głową.

Seba widze ze siła szybko rosnie.... zachwile bedziesz jechał 90 kg na serie

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 5004 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 168412


****a musze kawe odstawic chyba bo w ucho mi puka i boli z tylu glowy cisnienie tez nieciekawe 150/60...

w ogole ****a same problemy, i sie caly sypie ****a bic, bark, cisnienie, przeziebienie, przemeczenie + zero wolnego czasu, caly co mam to praktycznie przesypiam

do****a z takim zyciem, jak byla szkola to byl luzik, zero obowiazkow, kupa wolnego czasu...a teraz ****a, zap*****lanie dzien w dzien ale moj wybor

teraz byle skonczyc szkole, i zmienic robote jak sie uda, bo praca fizyczna jes prze***ana

jeszcze prawka nie zdalem i musze tym ***anym rowerem jezdzic, przez co mam jeszcze mniej czasu i sie przeziebiam ****a



Zmieniony przez - Domis w dniu 2006-09-25 21:39:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3923 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35086
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zabawne lub pojedyncze linki - TYLKO TU lub BAN

Następny temat

PUMP Juice

WHEY premium