SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dziennik IH by meju

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 80491

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Nie wiem czy widziałeś, ale na masiorce jem dużo więcej od Ciebie Zatem muszę i mnie to będzie więcej kosztować z ekonomicznego punktu widzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
Martini a to tego nie wiedziałem No to ładnie.


niedługo lecę na trening rąków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1785 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52312
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038



Siemako! Dzien treningowy, dzień treningu łap. Szczerze powiem, że średnio lubię je trenować no ale cóż. Trzeba!
Postanowiłem dziś przetrenować ręce treningiem jaki zaproponował Radosław Słodkiewicz. Zobaczcie jak mi poszło!

Film taki krótki, ze względu na masę ludzi. Jak mnie to wk*rwia. Na ławkę ze 20min musiałem czekać. Masakra




TRENING

wyciskanie wąsko + uginanie sztanga stojąc 8+8 x4 85kg, 40kg
uginania z hantlami + francuz siedząc 10+10 x4 17kg, 40kg
uginanie na skosie + prostowanie na wyciągu 12+12 x3 11kg, 30kg
uginanie w oparciu o ławkę+ prostowanie w opadzie 15 x2 10kg


+ przedramię

+ aero







DIETA




1. 100g owsa, 5 jaj, 2x multiwitamina
2,3,4. 100g makaronu, 200g kurczaka


---TRENING---

50g rodzynków

---AERO---

5. 100g makaronu, 200g kurczaka
6. 250g twarogu, 40g orzechów


zakupy wczorajsze










ostatnimi czasy zasmakowała mi musztarda. Słoiczek dziennie leci


to chyba wszystko! jutro konkretny trening, NOGY! pozdro koksy i fajtery!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Kurcze jakbym widział swoje zakupy i pojemniki na masiorce
Na 2 dni jedzenie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1785 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52312
Z Twoimi filmikami jak na loterii, nigdy nie wiesz jaki rodzaj muzyki trafisz masz większą różnorodność niż wszystkie radia do kupy wzięte

Niby tak dużo tego jedzenie a tak na prawdę jest tak mało... Zapas na tydzień dla małej rodzinki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
Martini dla kogoś z boku to wydaje się "kupa" żarcia. Na 2 tygodnie Ale ogarnięty w temacie wie, że to na kilka dni. Takie uroki tego sportu

Igor
a no właśnie, tak to już jest. Tak jak mówiłem, ktoś nieogarnięty nie będzie wiedział o co ww tym chodzi co do muzyki, to jestem zdania, że muzyka ma dawać radość, przyjemność. Jest to zbyt cudowny dział kultury żeby się zamykać w jakichś szufladkach. Mam ochotę na disco polo to słucham disco polo, mam ochotę na rap to słucham rapu, klasyczna to klasyczna, dubstep, heavy metal itp itd. Takie jest kurdę moje zdanie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
to zdanie mamy podobne ja disco polo słucham jedynie na jakichs weselach, zabawach- czyli bardzo zadko. Reszta to juz czesciej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
Nomen no i w porządku. Ale wiesz o co mi chodzi. Banda tępych młotów, która uważa, że tylko "ich" muzyka jest najlepsza a reszta to tandeta i tak dalej. Dobra ale skończmy ten temat bo mi kortyzol skacze

Zmieniony przez - xmejux w dniu 2013-03-18 22:57:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 445 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23316
Meju nie wiem co wy na tym TKKF robiliście jak mnie nie było ale jakie teraz towarzystwo chodzi to nawet nie chce mi się gadać..byś ogarniał chłopaków a nie 20 min na ławkę czekasz.. Patrze nawet łysy formę na lato robi do maszyny na klatę szedl/przygotowywał sie jakby rekord siwata bil
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie odnośnie IHS HIGH KICK

Następny temat

Iron Horse w Zgorzelcu Fitness Plaza 19.01

WHEY premium