SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dziennik IH by meju

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 80600

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
mięso jest git , jednak ja toleruje i praktykuje proporcje 1-1 lub 1-0,5 mięsno/ryby .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
w twoim wieku może już organizm tylko ryby trawi

ja narazie zostaję przy mięsie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
BAN za obrażanie moderatora na forum chcesz pisać na nicku zastępczym xmejux-ban ale to prawda jak samo mięso leci czuję jakby w rurze kamienie mi się obijały a każdy pierd może skończyć się wystrzałem z armaty .

Nie zawsze prowadziłem sportowy tryb życia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
*Tomasz - Każdy z nas chyba miał okres, w którym ze zdrowym trybem życia był na bakier. Ja też mam problemy gastryczne - nawet nie wiem jak się ich pozbyć. Macie pomysły? U mnie podstawa to Kurak (600g) i Ryba (200g).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
Tomaszu ja nie mam takich problemów. W ogóle nie mam żadnych problemów z trawieniem. żrę sporo a nic mi nie dolega. Metabolizm hula aż miło.

Skeba wojo pewnie by Ci polecił jakieś napary. Dużo jesz warzyw? Może przyczyną jest najprostsza opcja. Brak błonnika. Więcej zielonych warzyw + może błonnik z suplementu i powinna być gitara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zastanowię się nad błonnikiem. Chociaż ok. 150-190g owsianki jem. Warzyw też troszkę spożywam, ale może faktycznie za mało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Ja tam nie wiem mi służy obecne odżywianie , poza tym przy sporcie który uprawiam , mięso nie jest jedynym i najlepszym zrodłem białka .

warzyw i owoców u mnie bardzo dużo , len mielony , zamiast herbaty pijam mięte , czosnek codziennie 2 -3 ząbki czosnku .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Co do problemów gastrycznych : błonnik też może być problemem dla nie których, laktoza, produkty zawierające gluten (L.Cordian piszę że większość ludzi jest uczulona na gluten) , tłuszcze roślinne.
Tomek widać coś nie tak masz z trawieniem , odkąd wyeliminowałem nie które produkty które mi nie służyły nie mam problemów z gazami itp.
...
Napisał(a)
Usunięty przez Tomasz1405 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
...
Napisał(a)
Usunięty przez wojo zmc za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie odnośnie IHS HIGH KICK

Następny temat

Iron Horse w Zgorzelcu Fitness Plaza 19.01

WHEY premium