SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dziennik IH by meju

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 80223

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
Meju a Ty, nie piszesz teraz matur? Który jesteś rocznik?
Pytam, bo szkoda by było jakby Ci 3 dni wypadły (czas matur) z redukcji. A też zbliża się weekend majowy, ale pewnie Tobie to planów nie popsuje.
Plany i diete każdy uczestnik układa indywidualnie, czy macie może kogoś przydzielonego do tego?

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
on studiuje do ch**a to po maturze ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A swoją drogą no rzeczywiście wielka szkoda, że straci 3 dni przez maturę, która trwa max 4 godzinki Ludzie na tym forum nigdy nie przestaną mnie rozwalać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
3 dni matury!!! Będą spadki, lepiej nie podchodzić




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
Tak Mlekołak, zgadzam się z tym co mówisz. Ale co w przypadku jeżeli ktoś chce powtórzyć najważniejsze wiadomości w przededniu matury?
Dobra koniec spamu bo meju się będzie wkurzał że mu dziennik śmiecimy...

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Dziennik jest zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
jak chce powtórzyć to siedzi w domu, uczy sie, je normalnie i chwile na trening znajdzie, a jezeli liczy ze da rade uczyc sie 24h na dobe to jest w błedzie bo zblokuje banie i tyle bedzie klucz do sukcesu to systematycznosc we wszystkim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 445 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23316
Haha Meju i nauka Matury na 100% nie bd pisał ani poprawiał i tak juz
edukuje się na jednym z "najlepszych" Uniwerków w kraju.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
no korwa jego mać, 2h nie było a ruch jak w realu przed świętami!
Jurek, nie piszę matury, mam to za sobą chociaż jestem rocznik 94. Dietę każdy sobie układa. Teraz normalnie od dwóch tygodni jestem już na redukcji, wszystko idzie zgodnie z planem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
To ile planujesz pociągnąć tamten test na redukcji?

Jeszcze przyjdzie czas

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie odnośnie IHS HIGH KICK

Następny temat

Iron Horse w Zgorzelcu Fitness Plaza 19.01

WHEY premium