SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dziennik IH by meju

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 80195

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17127 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68105
NO i siła będzie leciała w góre :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1785 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52312
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
co to za trening? dawaj duży ciężar i rób dobra końcówkę masy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
Arab mam taką nadzieję, chociaż jakoś specjalnie mi na niej nie zależy

Igor dupsko i całe czwórki czuję bardzo mocno. A obawiam się, że jutro bedzie jeszcze lepiej Lubię kombinować i wprowadzać jakieś swoje modyfikacje

Dawid Jest to trening wykombinowany przeze mnie Polecam spróbować, naprawdę bardzo dobrze czuć pracę mięśni. A przez tyle serii można kompletnie wykończyć większość włókien mięśniowych danej partii. Na ciężar przestałem zwracać uwagę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
przestałeś zwracać uwagę na ciezar i narzekasz,ze waga nie idzie do przodu a jesz bardzo dużo,musisz duże ciężary zarzucić i tyle a takie trening jak Ty sobie zrobiłeś to nie raz coś podobnego robiłem parę lat temu...wiadomo,ze coś innego inaczej zareaguje,ale Ty chcesz wyjść kiedyś na scenę to musisz solidnie ciężaru dorzucić i pakować na grubo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
pakuję na grubo. Waga nie jest wyznacznikiem tak na dobrą sprawę. Ale nie widzę sensu w dorzucaniu ciężaru za wszelką cenę, kosztem techniki i wyczucia mięśnia. Ciężar tak ale nie zawsze. Są dziesiątki a może i setki jak nie tysiące sposobów trenowania. Każdy musi szukać tego najbardziej odpowiedniego dla siebie. Poza tym jak pewnie wiesz mięśnie składają się różnych włókien mięśniowych i aby rosły trzeba pobudzać mozliwie najwięcej włokien

Zmieniony przez - xmejux w dniu 2013-03-01 21:28:56

Zmieniony przez - xmejux w dniu 2013-03-01 21:30:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
no tak masz racje,ale nikt Ci nie każe nawalać techniki,tylko masz na tyle dorzucać abyś dobrze to zrobił,ale jesteś młody,długo nie ćwiczysz także jeszcze poznajesz się w tym sporcie i w ogolę także próbuj wszystkiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
jasne, że tak. Ale jezeli chodzi o dziś to mógłbym powiedzmy i nawet tą stówkę zarzucić, wykonałbym 2-3 serie ale nie dzięsieć czy jedenaście. To był max jeżeli chodzi o ciężar bo w ostatniej serii zrobiłem chyba 9 a nie 10 ruchów. Racja, jestem młody i piękny. No może i nie ale młody ciągle jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191504
Meju jeśli wchodzisz na GVT to tydzień przerwy i dopiero wchodzisz na cykl treningowy.
Trochę przeładowałeś trening.
Pozdrawiam
PS: Widzę migdały lepiej wchodzą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
Wojtek GVT zostawię sobie na sezon masowy. Na redukcji tak ciężkiego treningu bym się bał Przeładowałem ale celowo. Zostało już niewiele czasu to sobie kombinuję. Jak będę na redukcji to już wiem, że będę miał ściśle określony plan i ćwiczenia itp. Sztywno będę się trzymał. Czy lepiej? duużo lepiej zdecydowanie inny smak, bardziej delikatne są.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie odnośnie IHS HIGH KICK

Następny temat

Iron Horse w Zgorzelcu Fitness Plaza 19.01

WHEY premium