SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dziennik IH by meju

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 80470

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 445 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23316
juz wiem od czego tak rośniesz od "muszek" w herbacie .. Jak oglądam filmik i widzę nasz TKKf az lezka sie kreci dobrze ,że niedługo powrót. Ciekawe czy podobna sytuacja jest z tatarem z beef
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
Michale muszki i woda z parówek to podstawa dobrej diety wracaj wracaj na najlepszą siłownię w mieście, a nie tułasz się po fitnes klubach. Beef deklaruję się, że jakość ich wyrobów jest bardzo dobra. Jednak wydaje mi się, że może być podobnie. Poszło dużo siana na marketing i reklamę przez na mogli polecieć trochę po jakości. Ale nie wiem, może być inaczej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1785 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52312
Wg mnie nie ma co wierzyć w żadne mięso mielone w paczce. Po pierwsze nie wiesz co to za mięso, jaka część a po drugie takie mięso skraca swoją żywotność przez obróbkę mechaniczną więc ma bardzo krótki czas przydatności więc muszą szprycować chemią. Wolę pójść do mięsnego, wybrać kawałek mięsa i poprosić o zmielenie

Zmieniony przez - IGM w dniu 2013-03-12 05:02:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
jw.
Ja się nadziałem na wołowinke także jestem tego samego zdania co Igor. Kupując kawął miesa i proszac o zmielenie wiesz co i ile czego jesz, no i cenowo wychodzi podobnie. Beff w wersji tatar wychodzi 6zł/200g czyli tyle samo ile 200g wołowiny w kawałku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
zgadzam się z wami ja też. Ale niejako na zaprzeczenie moich poglądów dziś u mnie indyk z paczki hahaha ale ostatnie dni takich frykasów. Redukcja u mnie będzie na 100%.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1785 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52312
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
Igor tak ale wiesz, chodzi mi o dopiętą dietę, aero, suplementy. Będzie fajnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Meju ile Ty teraz ważysz na czczo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
Martini pewnie się zdziwisz (jak większość ludzi, którzy pytają ile ważę ), ale ważę ok 104kg na czczo. Jednak przy moim wzroście nie robi to takiego wrażenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
I tak jesteś OGR
Co do mięsa mielonego w paczce omijać i tyle po co się stresować co w środku?
Niby wygląda na chude a tłuszcz ukryty itp.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie odnośnie IHS HIGH KICK

Następny temat

Iron Horse w Zgorzelcu Fitness Plaza 19.01

WHEY premium