SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dziennik IH by meju

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 80213

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191506
I jeszcze na podsumowanie lepiej zjeść mniej kalorii które pochodzą z dobrych jakościowo pokarmów niż na odwrót.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
Tomasz1405
Skeba

no proszę cię , gainer też ma swój czas i swoje miejsce , jeśli dojdziesz do jego poziomu i będziesz musiał dostarczyć dziennie tyle kalorii co on to wtedy jakaś sensowna wersja , może okazać się przydatna lecz nie musi .

cukier można uzupełnić w kiosku nawet , więc po co kupować to w ładnym opakowaniu ?

Meju to rady do których dochodziliśmy , też jedliśmy gainery . carbo i inne wynalazki

Na twoim poziomie staraj się trenować na podstawach , udoskonalać wciąż miskę , wybierać podstawowe suplementy i dobierać dobrą jakość produktów a nie kupować to co 90% osób

czyli WIEDZA=KLUCZ sukcesu . CZYTAJ i pytaj .

Zmieniony przez - Tomasz1405 w dniu 2013-01-07 22:37:10



czuję się jakbym miał 12 lat Wiem, rozumiem wszystko. Akurat ja przeważnie zwracam uwage na cenę a nie na opakowanie. Poza tym używam od zawsze samych podstaw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 445 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23316
Meju nie wiem kto Ci dał odżywki, jak Ty codziennie bica i klate katujesz, a i tak nic nie widać. Nie żartuj sobie ze dietę trzymasz i nogi trenujesz dobry się z Ciebie żartowniś zrobił... A tak na serio to bd nie wiem czemu tak hukowo na fotkach wyszedłeś na rl jest 100razy lepiej ... ale co tam fotki ważne jak sie na żywo wygląda(szeroki byczek) .. wrzucaj dzisiejszy tren chyba że znów opuściłeś jak w tamtym tyg NOGI.. Bd wpadał i obserwował, dzis instruktor(Piotrek) sie pytał gdzie jest mój łysy podwładny, który mi ciężary zakłada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zgadzam się. Gainer może służyć jako uzupełnienie, ale gdy już dostarczamy naprawdę mnóstwo kcal i nie możemy przełknąć już dodatkowego jedzenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 445 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23316
Osobiście latem kiedy naprawdę nie mogę zjeść posiłku miksuje i szybko wchodzi, ale gainer też dobra rzecz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
Hazzo
Meju nie wiem kto Ci dał odżywki, jak Ty codziennie bica i klate katujesz, a i tak nic nie widać. Nie żartuj sobie ze dietę trzymasz i nogi trenujesz dobry się z Ciebie żartowniś zrobił... A tak na serio to bd nie wiem czemu tak hukowo na fotkach wyszedłeś na rl jest 100razy lepiej ... ale co tam fotki ważne jak sie na żywo wygląda(szeroki byczek) .. wrzucaj dzisiejszy tren chyba że znów opuściłeś jak w tamtym tyg NOGI.. Bd wpadał i obserwował, dzis instruktor(Piotrek) sie pytał gdzie jest mój łysy podwładny, który mi ciężary zakłada



dobrze, że powiedziałes, że na żywo lepiej to wygląda bo już się prawie załamałem patrząc na te fotki Jutro robimy fotki zeby chłopaki widzieli jak wygląda prawdziwy byk przy takim człowieku jak Ty Od jutra juz zacznę wypiski. Mnie tez się szefu pytał gdzie jest ten taki mały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 445 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23316
Dzis w sklepie spotkałem ochroniarza ze starej gwardii zachetowej troche z Maćka (prezesa) sie pośmieliśmy poopowiadał jak kiedyś zachętę liczyła sie w Polsce w kulturystyce(okazało ze tez boksował z moim ojczulkiem i na bramce kiedyś stali ) ,a teraz co chodzą takie łyse kurduple jak Ty i wożonko sieja, jutro Meju nogi wiec jeśli bd dał rade strzelić fotke to pozdro haha jak gore spompujemy to wtedy fote strzelimy i powiemy ze przed tren... ale wiesz ze przymnie lipnie bd wyglądał haha (nie no świruje)

Zmieniony przez - Hazzo w dniu 2013-01-07 23:05:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
hahahh weź Jutro masz w papę. Dobra, nie spamuj. dawaj do siebie wypiskę! jutro trzeba się zgadać, ponakręcać filmy i jakąś fotkę strzelić

Zmieniony przez - xmejux w dniu 2013-01-07 23:16:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 445 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23316
Już Ci mowiłem jak masz do swego pana i władcy sie odzywać z szacunkiem ,na TY jestesmy czy co?? Żartuje nie bij proszę chciałem trochę K.O.zaka poudawać chociaż na necie... Trzeba sie zgadać ale dopóki nie mamy na uczelnie po co tak wcześnie chodzić ja o 19.30 wpadam 5-6 osób na siłce a nie po południu sie pchać i ścigać z gimnazjalistami kto pierwszy ciężarek złapie.. Ale filmik koniecznie trzeba z przysiadu u mnie bo tragedia jest prawdopodobnie i "ciężary trójbojowe"

Zmieniony przez - Hazzo w dniu 2013-01-07 23:28:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
zobaczymy jak to będzie

za niedługi czas wypijam Thermo Pumpa i lecę na trneing nóg, będzie kosa mam nadzieję!

Zmieniony przez - xmejux w dniu 2013-01-08 14:34:16
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie odnośnie IHS HIGH KICK

Następny temat

Iron Horse w Zgorzelcu Fitness Plaza 19.01

WHEY premium