SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dziennik IH by meju

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 80592

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
suchy kurczak Ci wychodzi co??ja juz nie wiem jak mojego przyprawiać,nic już nie smakuje dobrze,ze odpuściłeś trening,zdrowiej,wrócisz silniejszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 878 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38975
Podglądam z ukrycia ;p , leczisz z tematem i zdrowia. Mi przy takich akcjach najczęściej pomaga maść Vick + termofor+czosnek i do łózka spąć :)

W pogoni za lepszej jakości życiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 16366 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 89130
u mnie zaczelo sie od bolu gardla i 1,5 tyg od silki z glowy wiec meju radze wykurowac sie do konca i ospuscic treningi Zdrowia
O braku diety juz nie mowiac

Zmieniony przez - EasyDoor w dniu 2013-01-29 21:12:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tam nie raz trenowałem z chorobą i było całkiem ok. Nawet przechodziło szybciej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 16366 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 89130
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
ja zawsze tak jak Skeba robiłem. Na trnening i zawsze przechodziło. Ale teraz tak nie chcę, zobaczę co się tanie. tzn jak nigdy nie mam tak, że mnie rozkłada i leżę. Zawsze po prostu chodzę z tą chorobą i sama przechodzi. Narazie nigdy żadnych powikłań nie miałem. Ale kurdę no, niecały miesiąc temu angina, teraz znowu jakieś przeziębienie, lipa


Dawid troszkę suchy, ale ja mam taki apetyt, że wszystko wsunę i się nie zastnawiam jak to smakuje

mroczny zapraszam i udzielaj się. Zawsze to raźniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1785 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52312
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
tak jest! chcesz być dzik? żryj!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Co ty masz z tym dzikiem , nigdy nie będziesz taki ładny by na taki status zasłużyć

Jedzonko elegancko ale mi by się nie chciało tego dzielić na 3 , wolałbym w jednym to zmieścić .

Ja i tak bardziej ryba niż mięso , z 2 posiłki z mięsem u mnie max , dalej już organizm nie za dobrze reaguje - długoletnia praktyka poznawania własnego organizmu , ale kurak jest ok , nigdy mi nie zaszkodził chyba

Umyj ta kuchenkę bo wstyd , co ty za dziewczynę masz która może / potrafi patrzeć na taki syf zmień szybko na jakąś która od pierwszych spotkań wie co powinna ZROBIĆ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
Tomaszu trudno, będę brzydki dzik Ja żadnych problemów nie mam z mięsem. W dodatku wolę mięso niż ryba. Wykrakałeś, przyszła i dzisiaj już czyściutko Na zdjęciach będzie widać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie odnośnie IHS HIGH KICK

Następny temat

Iron Horse w Zgorzelcu Fitness Plaza 19.01

WHEY premium