SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dziennik IH by meju

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 80436

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
https://www.sfd.pl/Sześć_zdrowych_nowinek_o_maśle-t725283.html

Masło w większości jadam własnej roboty, kupuj 82% i sprawdzaj etykietę żeby to było masło a nie miks 82%.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
musiałem przeoczyć ten artykuł bo tamten dział staram się odwiedzać regularnie. Widziałem w biedronce takie niebieskie extra coś tam. Musiałbym się przejść i oblukać skład
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1785 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52312
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
przy następnych zakupach nie omieszkam kupić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5501 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55008
tak sobie cicho wszystko czytam,w sumie dużo się już dowiedziałem ,dzięki ! i życzę powodzenia MEJU!!:)

A źródłem tłuszczy mogą być między innymi Migdały ?

A i co to jest siemia lnianego i jak się to je



Zmieniony przez - Monos w dniu 2013-01-08 21:40:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Monos
tak sobie cicho wszystko czytam,w sumie dużo się już dowiedziałem ,dzięki ! i życzę powodzenia MEJU!!:)

A źródłem tłuszczy mogą być między innymi Migdały ?

A i co to jest siemia lnianego i jak się to je



Zmieniony przez - Monos w dniu 2013-01-08 21:40:56



Migdały sam jej z mięsem na śniadanie :)
Też o takim śniadaniu piszę R.Wolf czy C.Poliquin.
Siemie lniane mielisz i zalewasz ciepłą wodą/herbatą a następnie szamiesz.
krisss_zaw
To może ja coś wrzucę ;)

Moczycie orzechy przed spożyciem ? Zanim natrafiłem na takie zalecenie u Poliquina, spotkałem się z tym na stronie fundacji Westona Price'a. Wymoczenie orzechów w gorącej wodzie eliminuje z nich naturalne toksyny (kwas pruski - trucizna), temperatura rozkłada inhibitory enzymów (występują one w orzechach, aby zatrzymać kiełkowanie i związane z nim procesy metaboliczne), oraz sprawia, że stają się lżej strawne. Jakiś czas temu, kiedy konsumowałem duże ilości orzechów, zauważyłem wyraźną poprawę w trawieniu kiedy zacząłem te orzechy moczyć.

strona fundacji Westona Price'a propagująca mądre tradycje żywieniowe : http://www.westonaprice.org/polish/principles-of-healthy-diets-polish  - spójrzcie na czasy w jakich żył i jakie poglądy na temat żywienia głosił długo przed Lutzem, Atkinsem czy Kwaśniewskim.


Zapraszam do :
https://www.sfd.pl/Ciekawostki__-t898467.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
Monos dzięki i to mi tez chodzi. Żeby dzięki moim jakimś tam staraniom i radom ogarniętych userów można było się czegoś dowiedzieć. Zaglądaj codziennie a nie pożałujesz


nie można też zapominać o fakcie, że takie zalane wrzatkiem siemie lnianie korzystnie wpływa na nasz układ pokarmowy, jelita.


Zmieniony przez - xmejux w dniu 2013-01-08 22:04:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5501 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55008
spoko,
[quote=Moczycie orzechy przed spożyciem ? Zanim natrafiłem na takie zalecenie u Poliquina, spotkałem się z tym na stronie fundacji Westona Price'a. Wymoczenie orzechów w gorącej wodzie eliminuje z nich naturalne toksyny (kwas pruski - trucizna), temperatura rozkłada inhibitory enzymów (występują one w orzechach, aby zatrzymać kiełkowanie i związane z nim procesy metaboliczne), oraz sprawia, że stają się lżej strawne. Jakiś czas temu, kiedy konsumowałem duże ilości orzechów, zauważyłem wyraźną poprawę w trawieniu kiedy zacząłem te orzechy moczyć. ]

to jest mowa o orzechach ziemnych czy jakich ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Orzechy ziemne to nie orzechy :)
Mowa tu o migdałach np.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5501 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55008
ja migdały daje do piekarnika to temperatura podobnie jak z ciepłą wodą zabija te toksyny
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie odnośnie IHS HIGH KICK

Następny temat

Iron Horse w Zgorzelcu Fitness Plaza 19.01

WHEY premium