SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dziennik IH by meju

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 80218

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191506
Lepiej zalewać ciepłą wodą albo na noc namoczyć zbyt duża temperatura jest zła na kwasy tłuszczowe które są w migdałach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 445 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23316
Meju jak tren bezemnie to i sie opierdzielasz co to za ciężary ? Dla mnie to może i szczyt możliwości ale dla Ciebie? od czwartku jedziemy razem i nie ma ze boli... Dopiero założyłeś dziennik a już tyle cennych informacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
na początku zaniża, potem doj**ie i a na koniec będzie że był duży progres:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Meju

Tylko szczerze opisuj suplementy bez kolorowania , bo jak kupię lub polecę komuś i będzie słabo to mam twój adres

rozpiska z treningu trochę nie czytelna .

Ja bym twój trening nóg widział tak.

przysiad
rdl
wykroki
żuraw
syzyfki
wspięcia
wspięcia

wtedy byś poczuł te giry jak trzeba

Ale nie widzę całego treningu, więc to tylko moje wolne myśli

Solidny chłop jesteś widzę , mam nadzieję że chłopacy z IHS mają to na uwadze

pozdrawiam .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191506
Tomasz1405
Meju

Tylko szczerze opisuj suplementy bez kolorowania , bo jak kupię lub polecę komuś i będzie słabo to mam twój adres

rozpiska z treningu trochę nie czytelna .

Ja bym twój trening nóg widział tak.

przysiad
rdl
wykroki
żuraw
syzyfki
wspięcia
wspięcia

wtedy byś poczuł te giry jak trzeba

Ale nie widzę całego treningu, więc to tylko moje wolne myśli

Solidny chłop jesteś widzę , mam nadzieję że chłopacy z IHS mają to na uwadze

pozdrawiam .



Ja bym dodał zamiast rdl przednie
A po przysiadach ATG od razu wspięcia stojąc 20 powt, dokładka 20 kg i jazda 20 powt i tak dalej aż nie da rady dokładać 20kg .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
CT a jak

Tomku tak, asz rację. trochę nieczytelna. Od jutra ulegnie to poprawie, dzięki za uwagę Żadnego kolorowania z mojej strony. Dałem próbkę koledze to albo sam wpdanie tu i napisze albo ja przekażę. Co do treningu, który zaproponowałeś to rdl i przysiad na jednym treningu mi się nie widzi. Nie chcę obciążać dolnego odcinka pleców. Wykroki u mnie tez raczej średnia opcja bo to przecież świetne ćwiczenie kształtujące, a u mnie narazie nie ma czego specjalnie kształtować

dzięki za pochwałę

Wojo tutaj tak jak wyżej. Fronty po przysiadach to nie dla mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191506
Nogi to podstawa jak fundament domu może kiedyś zrozumiesz .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Meju

RDL bardziej dotyka pośladkowy i dwugłowy , który jest równie ważny co czworo głowy , a proporcja 1-1 chroni przed urazami kolan .

j/w Nogi tu fundament ciała i najważniejsza partii o ile wyrzut hormonów jest przesadą , gdyż ok 30-60 po treningu wraca wszystko do startu to trening odpowiedni nóg to podstawa .



Zmieniony przez - Tomasz1405 w dniu 2013-01-09 13:57:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
ależ Panowie, ja to rozumiem Ale nie powiesz mi Tomku, że przy rdl da się tak wyizolować dwójki i pośladki żeby nie pracował odcinek lędźwiowo przy ruchu bioder wprzód
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038



Dziś niestety dzień bez treningu. Kurdę, nie mogę już bez tej siłowni. Ale dobra. Tak więc dziś miałem na 8.30, oczywiście zaspałem ale zdążyłem Przez to śniadanie w biegu ale wszystko zjedzone także elegancko. Wszystko zjedzone. Strasznie czuję wczorajszy trening. Lubię to uczucie





DIETA



1. 100g owsa, 30g białka, 30g masła orzechowego
2. 180g kurczaka, 70g makaronu, 30g orzechów
3. 180g kurczaka, 100g ryżu, 40ml oliwy, japco
4. 180g kurczaka, 100g ryżu
5. 6 jaj, 70g makaronu
6. 250g twarogu, 30g siemia slnianego

nagram kiedyś film w jaki sposób przygotowuję ostatni posiłek


śniadanie: zmiksowany owies z białkiem













SUPLEMENTACJA




mono: 5g rano
omega: 2 kapsy do śniadania, 2 do ostatniego posiłku
białko: 30g do śniadania





THERMO PUMP






Na 40 min przed wczorajszym treningiem nóg udałem się do kuchni żeby spróbować tego specyfiku. Wlałem do szejkera wody, wrzuciłem całą próbkę czyli 10g. Nie musiałem nawet zakręcać szejkera żeby wymieszać. Rozpuszcza się bardzo dobrze. Gdy wziąłem łyczka to od razu przypomniał mi się show time. Tylko troszkę bardziej kwaśny. Smak jest w porządku. Spodziewałem się czegoś lepszego ale nie o smak tu chodzi. Jest w porządku. Wypiłem i poleciałem na trening.




I teraz tak. Nie czułem mocnego pobudzenia, ale zwiększoną motywację, skupienie i przede wszystkim termogenezę. Masakra, już dawno się tak na treningu nie spociłem. Lało się ze mnie strasznie!

Bez cukrowania, ale właśnie tego teraz potrzebuję. Trenuje się bardzo dobrze, energii wystarcza na cały trening, zwiększona wytrzymałość, i przede wszystkim brak zejścia.
Co do pompy to ciężko mi powiedzieć, bo to były nogi.

Po jednej próbce daję temu produktowi ocenę 5/6.


Chociaż jak tak sobie teraz myślę, to większość przedtreningówek, które mają "rozsadzić żyły" działa bardziej na zasadzie "wkrętki". Wkręcamy sobie, że to będzie trening życia i nawet gdy się tak stanie to nie dzięki tym subsstancjom tylko naszemu nastawieniu. Pomijając produkty, które zawierają choćby BA, BCAA czy inne znane i przebadane sybstancje. Taka moja dygresja.




SIŁA!



Zmieniony przez - xmejux w dniu 2013-01-09 17:50:17
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie odnośnie IHS HIGH KICK

Następny temat

Iron Horse w Zgorzelcu Fitness Plaza 19.01

WHEY premium