SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dziennik IH by meju

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 80196

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
pozytywnie czy negatywnie ? tylko szczerze bo BAN bo się czaję na ten produkt już sporo czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
elegancko ja mam w środę urodziny miłego weekendu i odpoczynku!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
Tomku no sam wiesz, że mono jak to mono. Kreatyna jak to kreatyna. Nie wiem czy są jakieś różnice między monodydratami różnych firm poza produkcją. Tutaj masz jeszcze witamincy z grupy B i trochę magnezu. Ale co ja Ci będę tłumaczył Wydaje się, że kreatyna dobrej jakości. Na pewno mogę polecić.

Dawid poważnie? widzę, że same kozaki się rodzą w styczniu Mam nadzieję, że będzie dobry. Obym był zdrowy to reszta jakoś się zawsze poukłada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Będę wpadał na bieżąco
Pozdro.

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1785 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52312
Odnośnie kreatyny też mogę ją polecić
Wszyscy widzę dookoła chorzy Ja trzymam miskę, dużo odpoczywam, sporo śpię, prawie codziennie trening więc nie masz szans żeby to cholerstwo mnie dopadło!

Zmieniony przez - IGM w dniu 2013-01-11 22:19:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
Lukasz zapraszam nie tylko do oglądania z partyzanta ale i do aktywnego udziału


Panowie, chciałem wam pdoziękować. Widzę, że liczba odweidzin mojego dziennika stale rośnie i już jest dość spora jak na te dosłownie 3 dni. Dzięki jeszcze raz! To mnie motywuje do jeszcze cięższej pracy i przykładania wszelkich starań, żeby było tu ciekawie i kororowo. Pjona!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
IGM
Odnośnie kreatyny też mogę ją polecić
Wszyscy widzę dookoła chorzy Ja trzymam miskę, dużo odpoczywam, sporo śpię, prawie codziennie trening więc nie masz szans żeby to cholerstwo mnie dopadło!

Zmieniony przez - IGM w dniu 2013-01-11 22:19:55


też tak myślałem

Nie ale w porządku jest. Trochę się podziębiłem i to wszystko. Jak to ktoś kiedyś powiedział "katar i kaszel to nie choroba"!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1785 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52312
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
żeby to były młode kobiety to tak ale nie stado spoconych wielkich samców
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
kto tu jest spocony
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie odnośnie IHS HIGH KICK

Następny temat

Iron Horse w Zgorzelcu Fitness Plaza 19.01

WHEY premium