SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

(L)4nn/Acta non verba

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 119850

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
zrób 30 sek. najszybciej jak umiesz i sama zobaczysz

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
clearwater ja też swoją sylwetkę miło wspominam

Iza takie

------------------------------------------------------------





Od rana głód, zero poczucia sytości ciecierzycą z michą pekińskiej zapchałam się, a nie najadłam... Po godzinie już ssanie w żołądku. Pyerdolca można dostać



zabieram się za wino i naukę.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zabieram się za wino i naukę.
tylko uwazaj z tym winem, raz sie tak uczylam... i ciekawe rzeczy potem opowiadalam na egzaminie

Zmieniony przez - parisienne w dniu 2011-02-14 19:45:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Musiałabym ze 2 butelki wypić, a mam tylko jedną.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
moze wiecej warzywek? tak do zapchania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Od rana głód, zero poczucia sytości ciecierzycą z michą pekińskiej zapchałam się, a nie najadłam... Po godzinie już ssanie w żołądku. Pyerdolca można dostać



A myślałam, że tylko ja tak mam...
Zapycham się warzywami, brzuchol wypchany na maxa, a ja nadal głodna...
Tylko śniadanie mnie syci, ale też na max 2 godziny, bo jak już jestem w pracy, to myślę tylko, kiedy znowu zjem

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo to normalne dziewczyny Wysokie stężenie wolnych kwasów tłuszczowych we krwi wywołuje uczucie głodu Stąd też jeśli się ma diety z wyższą ilością tłuszczu i niższymi węglami, trzeba spodziewać się głodu
Nooo, chyba, że jest się do takiej diety genetycznie przystosowanym, jak Milena
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3693 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47308
nie jestescie same bo ja tez tak mam...nie ma chyba momentu zebym poczula sie syta a nie jestem przeciez na redukcji..a co do warzyw to doszlam juz do 1.5kg na dzien

o Marta a ja sie wlasnie zale ze glodna jestem...tyle ze ja teraz na high carb przeciez jade <100g ww>

Zmieniony przez - mala_mi82 w dniu 2011-02-15 09:53:18

I'm
#1
So why
Try harder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi, no widzisz, te węgle Ci wszystko popsuły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Warzyw 1kg dziennie + sok wieczorem. Po egzaminach będzie łatwiej to przetrzymać, bo teraz szał żołądka mnie rozprasza

Milena podniosłaś mnie na duchu

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trenig prosze o rady.Poczatek

Następny temat

Klatta

WHEY premium